01.08.2026 20:45 United States NWSL 2026

Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж) Прогнози та Поради

Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж) відбудеться 01.08.2026 о 20:45.

Bay FC (W)
Бей ФК (Ж)
Seattle Reign FC (W)
Сіетл Рейн ФК (Ж)

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж) відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1 в загальному рейтингу) прогнозує 17.12 користі, ставлячи 8 на Home Draw Away на Draw (+214).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/245
Прибуток: 0.0
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Можл. прибуток 17.12

Поради ставок JohnnyBet на Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж) щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить 0.0%), очікує на 17.12 можливого прибутку, ставляючи 8 на Home Draw Away(+214) на Draw.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/245
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Можл. прибуток 17.12

Прогнози JohnnyBet на Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж) від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК 0.0 ставляє 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +214 на Draw, що дає 17.12 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/245
ІРК: 0.0
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Можл. прибуток 17.12

Найкращі поради ШІ для Бей ФК (Ж) vs Сіетл Рейн ФК (Ж)

Який результат матчу Бей ФК (Ж) проти Сіетл Рейн ФК (Ж) прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +214, та ставкою 8, від abreujg78.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Можл. прибуток 17.12

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Бей ФК (Ж) - Сіетл Рейн ФК (Ж). Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +214). Перемога Бей ФК (Ж) (+165) зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять Сіетл Рейн ФК (Ж) (+137) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

Бей ФК (Ж) vs Сіетл Рейн ФК (Ж) Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +214 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально