02.08.2026 06:30 Republic of Korea K-League 1 2026

Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед Прогнози та Поради

Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед відбудеться 02.08.2026 о 06:30.

Jeju United
Чеджу Юнайтед
Incheon United FC
Інчхон Юнайтед

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1 в загальному рейтингу) прогнозує 19.5 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Draw (+195).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/263
Прибуток: 0.0
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Можл. прибуток 19.50

Поради ставок JohnnyBet на Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить 0.0%), очікує на 19.5 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(+195) на Draw.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/263
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Можл. прибуток 19.50

Прогнози JohnnyBet на Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК 0.0 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +195 на Draw, що дає 19.5 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/263
ІРК: 0.0
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Можл. прибуток 19.50

Найкращі поради ШІ для Чеджу Юнайтед vs Інчхон Юнайтед

Який результат матчу Чеджу Юнайтед проти Інчхон Юнайтед прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +195, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Можл. прибуток 19.50

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Чеджу Юнайтед - Інчхон Юнайтед. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +195). Перемога Чеджу Юнайтед (+214) зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять Інчхон Юнайтед (+143) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

Чеджу Юнайтед vs Інчхон Юнайтед Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +195 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально