16.08.2026 15:00 Spain LaLiga 2026/2027

Депортіво Ла-Корунья - Ельче Прогнози та Поради

Депортіво Ла-Корунья - Ельче відбудеться 16.08.2026 о 15:00.

Deportivo La Coruna
Депортіво Ла-Корунья
Elche
Ельче

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Ла-Корунья - Ельче відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - mightyplayer12 (974 в загальному рейтингу) прогнозує 13.7 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Draw (+137).

mightyplayer12
mightyplayer12
Рейтинг: 974/1809
Прибуток: -10.0
Home Draw Away
+137 for Draw
10/10
Можл. прибуток 13.70

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Ла-Корунья - Ельче щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то mightyplayer12 (yield якого становить -100.0%), очікує на 13.7 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(+137) на Draw.

mightyplayer12
mightyplayer12
Рейтинг: 1818/1809
Yield: -100.0%
Home Draw Away
+137 for Draw
10/10
Можл. прибуток 13.70

Прогнози JohnnyBet на Депортіво Ла-Корунья - Ельче від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! mightyplayer12 з показником ІРК 0.68 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +137 на Draw, що дає 13.7 можливого прибутку.

mightyplayer12
mightyplayer12
Рейтинг: 521/1809
ІРК: 0.68
Home Draw Away
+137 for Draw
10/10
Можл. прибуток 13.70

Найкращі поради ШІ для Депортіво Ла-Корунья vs Ельче

Який результат матчу Депортіво Ла-Корунья проти Ельче прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +137, та ставкою 10, від mightyplayer12 .

Home Draw Away
+137 for Draw
10/10
Можл. прибуток 13.70

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Депортіво Ла-Корунья - Ельче. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +137). Перемога Депортіво Ла-Корунья (-105) зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять Ельче (+162) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

Депортіво Ла-Корунья vs Ельче Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +137 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально