01.08.2026 12:00 Latvia 1. Liga 2026

Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС Прогнози та Поради

Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС відбудеться 01.08.2026 о 12:00.

Leevon PPK
Лівон ППК
ФК Резекне/БЖСС

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Лівон ППК vs ФК Резекне/БЖСС прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Лівон ППК, з коефіцієнтом -714. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Лівон ППК
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1 в загальному рейтингу) прогнозує 1.4 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Лівон ППК (-714).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/233
Прибуток: 0.0
Home Draw Away
-714 for Лівон ППК
10/10
Можл. прибуток 1.40

Поради ставок JohnnyBet на Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить 0.0%), очікує на 1.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(-714) на Лівон ППК.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/233
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-714 for Лівон ППК
10/10
Можл. прибуток 1.40

Прогнози JohnnyBet на Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК 0.0 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом -714 на Лівон ППК, що дає 1.4 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1/233
ІРК: 0.0
Home Draw Away
-714 for Лівон ППК
10/10
Можл. прибуток 1.40

Найкращі поради ШІ для Лівон ППК vs ФК Резекне/БЖСС

Який результат матчу Лівон ППК проти ФК Резекне/БЖСС прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Лівон ППК у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом -714, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Draw Away
-714 for Лівон ППК
10/10
Можл. прибуток 1.40

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Лівон ППК - ФК Резекне/БЖСС. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Лівон ППК (odds of -714). Проте, на перемогу ФК Резекне/БЖСС ставлять 0%, та 0% на гру внічию.

1 100%
X 0%
2 0%

Лівон ППК vs ФК Резекне/БЖСС Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -714 на Лівон ППК (Home Draw Away)
Грай відповідально