01.08.2026 11:00 Czech Republic 1. Liga 2026/2027

ФК Банік Острава - СК Славія Прага Прогнози та Поради

ФК Банік Острава - СК Славія Прага відбудеться 01.08.2026 о 11:00.

FC Baník Ostrava
ФК Банік Острава
SK Slavia Praha
СК Славія Прага

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші ФК Банік Острава vs СК Славія Прага прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на СК Славія Прага, з коефіцієнтом -179. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
СК Славія Прага
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на ФК Банік Острава - СК Славія Прага відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Madziulka (1718 в загальному рейтингу) прогнозує 5.6 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на СК Славія Прага (-179).

Madziulka
Madziulka
Рейтинг: 1718/2017
Прибуток: -93.34
Home Draw Away
-179 for СК Славія Прага
10/10
Можл. прибуток 5.60

Поради ставок JohnnyBet на ФК Банік Острава - СК Славія Прага щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Madziulka (yield якого становить -53.64%), очікує на 5.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(-179) на СК Славія Прага.

Madziulka
Madziulka
Рейтинг: 1783/2017
Yield: -53.64%
Home Draw Away
-179 for СК Славія Прага
10/10
Можл. прибуток 5.60

Прогнози JohnnyBet на ФК Банік Острава - СК Славія Прага від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Madziulka з показником ІРК -0.41 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом -179 на СК Славія Прага, що дає 5.6 можливого прибутку.

Madziulka
Madziulka
Рейтинг: 1556/2017
ІРК: -0.41
Home Draw Away
-179 for СК Славія Прага
10/10
Можл. прибуток 5.60

Найкращі поради ШІ для ФК Банік Острава vs СК Славія Прага

Який результат матчу ФК Банік Острава проти СК Славія Прага прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на СК Славія Прага у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом -179, та ставкою 10, від Madziulka.

Home Draw Away
-179 for СК Славія Прага
10/10
Можл. прибуток 5.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу ФК Банік Острава - СК Славія Прага. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога СК Славія Прага (odds of -179). Перемога команди ФК Банік Острава зібрала 0% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0%.

1 0%
X 0%
2 100%

ФК Банік Острава vs СК Славія Прага Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -179 на СК Славія Прага (Home Draw Away)
Грай відповідально