28.07.2026 11:00 Germany ATP Challenger Bonn 2026

Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья Прогнози та Поради

Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья відбудеться 28.07.2026 о 11:00.

Макс Ганс Рехберг
Стефано Травалья

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Макс Ганс Рехберг vs Стефано Травалья прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Стефано Травалья, з коефіцієнтом -105. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Стефано Травалья
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - novons (2082 в загальному рейтингу) прогнозує 9.5 користі, ставлячи 10 на Home Away на Стефано Травалья (-105). З іншого боку, Jarecczak, який займає 2134 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -103 на Стефано Травалья (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 9.7.

novons
novons
Рейтинг: 2082/2009
Прибуток: -472.28
Home Away
-105 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.50
Jarecczak
Jarecczak
Рейтинг: 2134/2009
Прибуток: -763.42
Home Away
-103 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.70

Поради ставок JohnnyBet на Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Jarecczak (yield якого становить -2.82%), очікує на 9.7 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-103) на Стефано Травалья. Ось є й novons з -5.51% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Стефано Травалья (-105) для Home Away. Очікувана користь - 9.5.

Jarecczak
Jarecczak
Рейтинг: 760/2009
Yield: -2.82%
Home Away
-103 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.70
novons
novons
Рейтинг: 923/2009
Yield: -5.51%
Home Away
-105 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.50

Прогнози JohnnyBet на Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Jarecczak з показником ІРК -2.82 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -103 на Стефано Травалья, що дає 9.7 можливого прибутку. novons (ODI: -12.07) прогнозує, щоби отримати 9.5 користі, ставляючи 10 на ставку Стефано Травалья (-105) в Home Away.

Jarecczak
Jarecczak
Рейтинг: 1851/2009
ІРК: -2.82
Home Away
-103 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.70
novons
novons
Рейтинг: 2005/2009
ІРК: -12.07
Home Away
-105 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.50

Найкращі поради ШІ для Макс Ганс Рехберг vs Стефано Травалья

Який результат матчу Макс Ганс Рехберг проти Стефано Травалья прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Стефано Травалья у ринку Home Away, з коефіцієнтом -103, та ставкою 10, від Jarecczak. Ставка на Стефано Травалья (-105) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від novons – ще один фаворит ШІ.

Home Away
-103 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.70
Home Away
-105 for Стефано Травалья
10/10
Можл. прибуток 9.50

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Макс Ганс Рехберг - Стефано Травалья. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Стефано Травалья (odds of -105). Перемога команди Макс Ганс Рехберг (-120) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Макс Ганс Рехберг vs Стефано Травалья Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -105 на Стефано Травалья (Home Away)
Грай відповідально