22.09.2026 14:45 Scotland Challenge Cup 2026/2027

ФК Едінбург - Данді Юнайтед II Прогнози та Поради

ФК Едінбург - Данді Юнайтед II відбудеться 22.09.2026 о 14:45.

Edinburgh City
ФК Едінбург
Dundee Utd II
Данді Юнайтед II

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші ФК Едінбург vs Данді Юнайтед II прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на ФК Едінбург, з коефіцієнтом -385. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
ФК Едінбург
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на ФК Едінбург - Данді Юнайтед II відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1728 в загальному рейтингу) прогнозує 2.6 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на ФК Едінбург (-385).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1728/1641
Прибуток: -24721.9
Home Draw Away
-385 for ФК Едінбург
10/10
Можл. прибуток 2.60

Поради ставок JohnnyBet на ФК Едінбург - Данді Юнайтед II щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -18.7%), очікує на 2.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(-385) на ФК Едінбург.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
-385 for ФК Едінбург
10/10
Можл. прибуток 2.60

Прогнози JohnnyBet на ФК Едінбург - Данді Юнайтед II від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -27901.4 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом -385 на ФК Едінбург, що дає 2.6 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1726/1641
ІРК: -27901.4
Home Draw Away
-385 for ФК Едінбург
10/10
Можл. прибуток 2.60

Найкращі поради ШІ для ФК Едінбург vs Данді Юнайтед II

Який результат матчу ФК Едінбург проти Данді Юнайтед II прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на ФК Едінбург у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом -385, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Draw Away
-385 for ФК Едінбург
10/10
Можл. прибуток 2.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу ФК Едінбург - Данді Юнайтед II. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога ФК Едінбург (odds of -385). Проте, на перемогу Данді Юнайтед II (+494) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+437).

1 100%
X 0%
2 0%

ФК Едінбург vs Данді Юнайтед II Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -385 на ФК Едінбург (Home Draw Away)
Грай відповідально