22.09.2026 05:00 Spain ITF W50 Yecla 2026

Нахія Берекоечеа - Марта Матоула Прогнози та Поради

Нахія Берекоечеа - Марта Матоула відбудеться 22.09.2026 о 05:00.

Нахія Берекоечеа
Марта Матоула

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Нахія Берекоечеа vs Марта Матоула прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Марта Матоула, з коефіцієнтом -3333. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Марта Матоула
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Нахія Берекоечеа - Марта Матоула відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1728 в загальному рейтингу) прогнозує 0.3 користі, ставлячи 10 на Home Away на Марта Матоула (-3333).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1728/1640
Прибуток: -24721.9
Home Away
-3333 for Марта Матоула
10/10
Можл. прибуток 0.30

Поради ставок JohnnyBet на Нахія Берекоечеа - Марта Матоула щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -18.7%), очікує на 0.3 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-3333) на Марта Матоула.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1251/1640
Yield: -18.7%
Home Away
-3333 for Марта Матоула
10/10
Можл. прибуток 0.30

Прогнози JohnnyBet на Нахія Берекоечеа - Марта Матоула від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -27901.4 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -3333 на Марта Матоула, що дає 0.3 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1726/1640
ІРК: -27901.4
Home Away
-3333 for Марта Матоула
10/10
Можл. прибуток 0.30

Найкращі поради ШІ для Нахія Берекоечеа vs Марта Матоула

Який результат матчу Нахія Берекоечеа проти Марта Матоула прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Марта Матоула у ринку Home Away, з коефіцієнтом -3333, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Away
-3333 for Марта Матоула
10/10
Можл. прибуток 0.30

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Нахія Берекоечеа - Марта Матоула. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Марта Матоула (odds of -3333). Перемога команди Нахія Берекоечеа (-3333) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Нахія Берекоечеа vs Марта Матоула Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -3333 на Марта Матоула (Home Away)
Грай відповідально