05.09.2026 16:20 World UFC 2026

Ден Гукер - Саладін Парнасс Прогнози та Поради

Ден Гукер - Саладін Парнасс відбудеться 05.09.2026 о 16:20.

Ден Гукер
Саладін Парнасс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Ден Гукер vs Саладін Парнасс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Ден Гукер, з коефіцієнтом +314. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Ден Гукер
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Ден Гукер - Саладін Парнасс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - betterman (1421 в загальному рейтингу) прогнозує 3.14 користі, ставлячи 1 на Home Away на Ден Гукер (+314).

betterman
betterman
Рейтинг: 1421/1278
Прибуток: -1991.64
Home Away
+314 for Ден Гукер
1/10
Можл. прибуток 3.14

Поради ставок JohnnyBet на Ден Гукер - Саладін Парнасс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то betterman (yield якого становить -6.9%), очікує на 3.14 можливого прибутку, ставляючи 1 на Home Away(+314) на Ден Гукер.

betterman
betterman
Рейтинг: 749/1278
Yield: -6.9%
Home Away
+314 for Ден Гукер
1/10
Можл. прибуток 3.14

Прогнози JohnnyBet на Ден Гукер - Саладін Парнасс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! betterman з показником ІРК -659.98 ставляє 1 на Home Away з коефіцієнтом +314 на Ден Гукер, що дає 3.14 можливого прибутку.

betterman
betterman
Рейтинг: 1415/1278
ІРК: -659.98
Home Away
+314 for Ден Гукер
1/10
Можл. прибуток 3.14

Найкращі поради ШІ для Ден Гукер vs Саладін Парнасс

Який результат матчу Ден Гукер проти Саладін Парнасс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Ден Гукер у ринку Home Away, з коефіцієнтом +314, та ставкою 1, від betterman.

Home Away
+314 for Ден Гукер
1/10
Можл. прибуток 3.14

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Ден Гукер - Саладін Парнасс. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Ден Гукер (odds of +314). Перемога команди Саладін Парнасс зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Ден Гукер vs Саладін Парнасс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +314 на Ден Гукер (Home Away)
Грай відповідально