26.08.2026 18:40 United States MLB 2026

Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс Прогнози та Поради

Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс відбудеться 26.08.2026 о 18:40.

Miami Marlins
Маямі Марлінс
Boston Red Sox
Бостон Ред Сокс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Маямі Марлінс vs Бостон Ред Сокс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Маямі Марлінс, з коефіцієнтом +135. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 7.5
Over
100%
1 з 1 каперів
Home Away
Маямі Марлінс
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - faro2013 (1419 в загальному рейтингу) прогнозує 13.5 користі, ставлячи 10 на Home Away на Маямі Марлінс (+135).

faro2013
faro2013
Рейтинг: 1419/1273
Прибуток: -1671.21
Home Away
+135 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 13.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1419/1273
Прибуток: -1671.21
Over/Under 7.5
-116 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.60

Поради ставок JohnnyBet на Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то faro2013 (yield якого становить -3.05%), очікує на 13.5 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(+135) на Маямі Марлінс.

faro2013
faro2013
Рейтинг: 583/1273
Yield: -3.05%
Home Away
+135 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 13.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 583/1273
Yield: -3.05%
Over/Under 7.5
-116 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.60

Прогнози JohnnyBet на Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! faro2013 з показником ІРК -1772.07 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом +135 на Маямі Марлінс, що дає 13.5 можливого прибутку.

faro2013
faro2013
Рейтинг: 1418/1273
ІРК: -1772.07
Home Away
+135 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 13.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1418/1273
ІРК: -1772.07
Over/Under 7.5
-116 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.60

Найкращі поради ШІ для Маямі Марлінс vs Бостон Ред Сокс

Який результат матчу Маямі Марлінс проти Бостон Ред Сокс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Маямі Марлінс у ринку Home Away, з коефіцієнтом +135, та ставкою 10, від faro2013.

Home Away
+135 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 13.50
Over/Under 7.5
-116 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Маямі Марлінс - Бостон Ред Сокс. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Маямі Марлінс (odds of +135). Перемога команди Бостон Ред Сокс (-154) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Маямі Марлінс vs Бостон Ред Сокс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +135 на Маямі Марлінс (Home Away)
Прогноз 2:
Ставки -116 на Over (Over/Under 7.5)
Грай відповідально