25.09.2026 05:00 • Japan • NPB 2026

Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс Прогнози та Поради

Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс відбудеться 25.09.2026 о 05:00.

Yokohama BayStars
Йокогама БейСтарз
—
Hanshin Tigers
Ханшин Тайгерс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Йокогама БейСтарз vs Ханшин Тайгерс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Йокогама БейСтарз, з коефіцієнтом +101. Її вибрало 3 з 5 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Йокогама БейСтарз
60%
3 з 5 каперів
Over/Under 8.5
Under
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - bukerror (25 в загальному рейтингу) прогнозує 5.9 користі, ставлячи 10 на Over/Under 8.5 на Under (-169). З іншого боку, player92, який займає 270 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -130 на Ханшин Тайгерс (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 7.7. Третій за прибутковістю капер (1481 в актуальному рейтингу) - Henry258, сподівається на прибуток 7.8, ставляючи 10 на Home Away з коефіцієнтом -128 на користь Ханшин Тайгерс.

bukerror
bukerror
Рейтинг: 25/1664
Прибуток: 165.14
Over/Under 8.5
-169 for Under
10/10
Можл. прибуток 5.90
player92
player92
Рейтинг: 270/1664
Прибуток: 16.8
Home Away
-130 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.70
Henry258
Henry258
Рейтинг: 1481/1664
Прибуток: -198.81
Home Away
-128 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.80
maer20
maer20
Рейтинг: 1752/1664
Прибуток: -1951.85
Home Away
+101 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.10
GamblingSport19
GamblingSport19
Рейтинг: 1758/1664
Прибуток: -2360.44
Home Away
+108 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.80
1 2

Поради ставок JohnnyBet на Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то bukerror (yield якого становить 2.07%), очікує на 5.9 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 8.5(-169) на Under. Ось є й player92 з 0.57% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Ханшин Тайгерс (-130) для Home Away. Очікувана користь - 7.7. Henry258 (-1.57% yield) ставить на Home Away(-128) на Ханшин Тайгерс. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 7.8.

bukerror
bukerror
Рейтинг: 473/1664
Yield: 2.07%
Over/Under 8.5
-169 for Under
10/10
Можл. прибуток 5.90
player92
player92
Рейтинг: 530/1664
Yield: 0.57%
Home Away
-130 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.70
Henry258
Henry258
Рейтинг: 622/1664
Yield: -1.57%
Home Away
-128 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.80
maer20
maer20
Рейтинг: 903/1664
Yield: -5.95%
Home Away
+101 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.10
GamblingSport19
GamblingSport19
Рейтинг: 1124/1664
Yield: -11.23%
Home Away
+108 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.80
1 2

Прогнози JohnnyBet на Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Henry258 з показником ІРК 34.38 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -128 на Ханшин Тайгерс, що дає 7.8 можливого прибутку. bukerror (ODI: 7.99) прогнозує, щоби отримати 5.9 користі, ставляючи 10 на ставку Under (-169) в Over/Under 8.5. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: 4.71) - player92, вибрав Home Away за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають -130 на Ханшин Тайгерс. Потенційна користь - 7.7.

Henry258
Henry258
Рейтинг: 105/1664
ІРК: 34.38
Home Away
-128 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.80
bukerror
bukerror
Рейтинг: 212/1664
ІРК: 7.99
Over/Under 8.5
-169 for Under
10/10
Можл. прибуток 5.90
player92
player92
Рейтинг: 255/1664
ІРК: 4.71
Home Away
-130 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.70
maer20
maer20
Рейтинг: 1735/1664
ІРК: -295.93
Home Away
+101 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.10
GamblingSport19
GamblingSport19
Рейтинг: 1765/1664
ІРК: -7420.76
Home Away
+108 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.80
1 2

Найкращі поради ШІ для Йокогама БейСтарз vs Ханшин Тайгерс

Який результат матчу Йокогама БейСтарз проти Ханшин Тайгерс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Under у ринку Over/Under 8.5, з коефіцієнтом -169, та ставкою 10, від bukerror. Ставка на Ханшин Тайгерс (-130) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від player92 – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Ханшин Тайгерс у ринку Home Away, на яку Henry258 ставляє 10 по ставці -128.

Over/Under 8.5
-169 for Under
10/10
Можл. прибуток 5.90
Home Away
-130 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.70
Home Away
-128 for Ханшин Тайгерс
10/10
Можл. прибуток 7.80
Home Away
+101 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.10
Home Away
+108 for Йокогама БейСтарз
10/10
Можл. прибуток 10.80
1 2

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Йокогама БейСтарз - Ханшин Тайгерс. Найпоширенішою ставкою, з 60% з усіх голосів, є перемога Йокогама БейСтарз (odds of +101). Перемога команди Ханшин Тайгерс (-128) зібрала 40% голосів.

1 60%
2 40%

Йокогама БейСтарз vs Ханшин Тайгерс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -169 на Under (Over/Under 8.5)
Прогноз 2:
Ставки -130 на Ханшин Тайгерс (Home Away)
Грай відповідально