26.09.2026 17:10 Colombia Primera A 2026

Депортіво Перейра - Ла Екідад Прогнози та Поради

Депортіво Перейра - Ла Екідад відбудеться 26.09.2026 о 17:10.

Deportivo Pereira
Депортіво Перейра
La Equidad
Ла Екідад

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Депортіво Перейра vs Ла Екідад прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Депортіво Перейра, з коефіцієнтом +158. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Депортіво Перейра
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Перейра - Ла Екідад відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Geli_magrinho (1674 в загальному рейтингу) прогнозує 15.8 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Депортіво Перейра (+158).

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 1674/1634
Прибуток: -1122.26
Home Draw Away
+158 for Депортіво Перейра
10/10
Можл. прибуток 15.80

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Перейра - Ла Екідад щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Geli_magrinho (yield якого становить -4.74%), очікує на 15.8 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(+158) на Депортіво Перейра.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 796/1634
Yield: -4.74%
Home Draw Away
+158 for Депортіво Перейра
10/10
Можл. прибуток 15.80

Прогнози JohnnyBet на Депортіво Перейра - Ла Екідад від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Geli_magrinho з показником ІРК -271.57 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +158 на Депортіво Перейра, що дає 15.8 можливого прибутку.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 1690/1634
ІРК: -271.57
Home Draw Away
+158 for Депортіво Перейра
10/10
Можл. прибуток 15.80

Найкращі поради ШІ для Депортіво Перейра vs Ла Екідад

Який результат матчу Депортіво Перейра проти Ла Екідад прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Депортіво Перейра у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +158, та ставкою 10, від Geli_magrinho.

Home Draw Away
+158 for Депортіво Перейра
10/10
Можл. прибуток 15.80

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Депортіво Перейра - Ла Екідад. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Депортіво Перейра (odds of +158). Проте, на перемогу Ла Екідад (-103) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+133).

1 100%
X 0%
2 0%

Депортіво Перейра vs Ла Екідад Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +158 на Депортіво Перейра (Home Draw Away)
Грай відповідально