30.08.2026 12:15 United States MLB 2026

Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс Прогнози та Поради

Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс відбудеться 30.08.2026 о 12:15.

Washington Nationals
Вашингтон Нешнлс
Miami Marlins
Маямі Марлінс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Вашингтон Нешнлс vs Маямі Марлінс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Вашингтон Нешнлс, з коефіцієнтом -105. Її вибрало 2 з 3 користувачів. Інша поширена лінія ставок - Asian Handicap (1.5) на Маямі Марлінс (-1.5), money back on draw з коефіцієнтом (odds of +139), вказана 100% користувачам.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Вашингтон Нешнлс
67%
2 з 3 каперів
Over/Under 6.5
Under
100%
1 з 1 каперів
Over/Under 7.5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - ALEXE Kim (863 в загальному рейтингу) прогнозує 8.9 користі, ставлячи 10 на Home Away на Маямі Марлінс (-112). З іншого боку, ALEXANDRIA, який займає 1425 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +223 на Under (Over/Under 6.5), даючи 8 з можливим прибутком 17.84. Третій за прибутковістю капер (1486 в актуальному рейтингу) - fizz06, сподівається на прибуток 5.8, ставляючи 10 на Over/Under 7.5 з коефіцієнтом -172 на користь Over.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Рейтинг: 863/1335
Прибуток: -24.54
Home Away
-112 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 8.90
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Рейтинг: 1425/1335
Прибуток: -430.94
Over/Under 6.5
+223 for Under
8/10
Можл. прибуток 17.84
fizz06
fizz06
Рейтинг: 1486/1335
Прибуток: -1164.78
Over/Under 7.5
-172 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.80
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1497/1335
Прибуток: -2019.91
Home Away
-105 for Вашингтон Нешнлс
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1497/1335
Прибуток: -2019.91
Over/Under 8.5
-123 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.10
1 2

Поради ставок JohnnyBet на Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то ALEXE Kim (yield якого становить -1.6%), очікує на 8.9 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-112) на Маямі Марлінс. Ось є й faro2013 з -3.5% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Вашингтон Нешнлс (-105) для Home Away. Очікувана користь - 9.5. fizz06 (-5.68% yield) ставить на Over/Under 7.5(-172) на Over. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 5.8.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Рейтинг: 551/1335
Yield: -1.6%
Home Away
-112 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 8.90
faro2013
faro2013
Рейтинг: 636/1335
Yield: -3.5%
Home Away
-105 for Вашингтон Нешнлс
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 636/1335
Yield: -3.5%
Over/Under 8.5
-123 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.10
fizz06
fizz06
Рейтинг: 733/1335
Yield: -5.68%
Over/Under 7.5
-172 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.80
aphrodite
aphrodite
Рейтинг: 814/1335
Yield: -7.56%
Asian Handicap (1.5)
+139 for Маямі Марлінс (-1.5), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 13.90
1 2

Прогнози JohnnyBet на Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! ALEXE Kim з показником ІРК -6.56 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -112 на Маямі Марлінс, що дає 8.9 можливого прибутку. fizz06 (ODI: -26.86) прогнозує, щоби отримати 5.8 користі, ставляючи 10 на ставку Over (-172) в Over/Under 7.5. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -119.31) - ALEXANDRIA, вибрав Over/Under 6.5 за коефіцієнтом 8, у ставках, що досягають +223 на Under. Потенційна користь - 17.84.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Рейтинг: 1308/1335
ІРК: -6.56
Home Away
-112 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 8.90
fizz06
fizz06
Рейтинг: 1410/1335
ІРК: -26.86
Over/Under 7.5
-172 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.80
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Рейтинг: 1471/1335
ІРК: -119.31
Over/Under 6.5
+223 for Under
8/10
Можл. прибуток 17.84
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1495/1335
ІРК: -1801.05
Home Away
-105 for Вашингтон Нешнлс
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 1495/1335
ІРК: -1801.05
Over/Under 8.5
-123 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.10
1 2

Найкращі поради ШІ для Вашингтон Нешнлс vs Маямі Марлінс

Який результат матчу Вашингтон Нешнлс проти Маямі Марлінс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Маямі Марлінс у ринку Home Away, з коефіцієнтом -112, та ставкою 10, від ALEXE Kim. Ставка на Under (+223) у ринку Over/Under 6.5 з коефіцієнтом 8 від ALEXANDRIA – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Over у ринку Over/Under 7.5, на яку fizz06 ставляє 10 по ставці -172.

Home Away
-112 for Маямі Марлінс
10/10
Можл. прибуток 8.90
Over/Under 6.5
+223 for Under
8/10
Можл. прибуток 17.84
Over/Under 7.5
-172 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.80
Home Away
-105 for Вашингтон Нешнлс
10/10
Можл. прибуток 9.50
Over/Under 8.5
-123 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.10
1 2

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Вашингтон Нешнлс - Маямі Марлінс. Найпоширенішою ставкою, з 67% з усіх голосів, є перемога Вашингтон Нешнлс (odds of -105). Перемога команди Маямі Марлінс (-112) зібрала 33% голосів.

1 67%
2 33%

Вашингтон Нешнлс vs Маямі Марлінс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -112 на Маямі Марлінс (Home Away)
Прогноз 2:
Ставки +223 на Under (Over/Under 6.5)
Грай відповідально