30.08.2026 06:30 Hong Kong Premier League 2026/2027

Гонконг Рейнджерс - Істерн Дістрікт Прогнози та Поради

Гонконг Рейнджерс - Істерн Дістрікт відбудеться 30.08.2026 о 06:30.

Rangers
Гонконг Рейнджерс
Eastern District
Істерн Дістрікт

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Double Chance
1X
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Гонконг Рейнджерс - Істерн Дістрікт відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Erick Ondieki (1047 в загальному рейтингу) прогнозує 7.0 користі, ставлячи 10 на Double Chance на 1X (-143).

Erick Ondieki
Рейтинг: 1047/1322
Прибуток: -54.32
Double Chance
-143 for 1X
10/10
Можл. прибуток 7.00

Поради ставок JohnnyBet на Гонконг Рейнджерс - Істерн Дістрікт щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Erick Ondieki (yield якого становить -8.58%), очікує на 7.0 можливого прибутку, ставляючи 10 на Double Chance(-143) на 1X.

Erick Ondieki
Рейтинг: 848/1322
Yield: -8.58%
Double Chance
-143 for 1X
10/10
Можл. прибуток 7.00

Прогнози JohnnyBet на Гонконг Рейнджерс - Істерн Дістрікт від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Erick Ondieki з показником ІРК -1.92 ставляє 10 на Double Chance з коефіцієнтом -143 на 1X, що дає 7.0 можливого прибутку.

Erick Ondieki
Рейтинг: 1167/1322
ІРК: -1.92
Double Chance
-143 for 1X
10/10
Можл. прибуток 7.00

Найкращі поради ШІ для Гонконг Рейнджерс vs Істерн Дістрікт

Який результат матчу Гонконг Рейнджерс проти Істерн Дістрікт прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на 1X у ринку Double Chance, з коефіцієнтом -143, та ставкою 10, від Erick Ondieki .

Double Chance
-143 for 1X
10/10
Можл. прибуток 7.00

Гонконг Рейнджерс vs Істерн Дістрікт Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -143 на 1X (Double Chance)
Грай відповідально