25.10.2026 10:30 • Malta • Premier League 2026/2027

Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК Прогнози та Поради

Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК відбудеться 25.10.2026 о 10:30.

Valletta FC
Валлетта ФК
—
Hamrun Spartans FC
Хамрун Спартанс ФК

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - supcio (2070 в загальному рейтингу) прогнозує 17.1 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Draw (+171).

supcio
supcio
Рейтинг: 2070/1979
Прибуток: -3495.23
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Можл. прибуток 17.10

Поради ставок JohnnyBet на Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то supcio (yield якого становить -8.55%), очікує на 17.1 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(+171) на Draw.

supcio
supcio
Рейтинг: 1211/1979
Yield: -8.55%
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Можл. прибуток 17.10

Прогнози JohnnyBet на Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! supcio з показником ІРК -1876.95 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +171 на Draw, що дає 17.1 можливого прибутку.

supcio
supcio
Рейтинг: 2065/1979
ІРК: -1876.95
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Можл. прибуток 17.10

Найкращі поради ШІ для Валлетта ФК vs Хамрун Спартанс ФК

Який результат матчу Валлетта ФК проти Хамрун Спартанс ФК прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +171, та ставкою 10, від supcio.

Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Можл. прибуток 17.10

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Валлетта ФК - Хамрун Спартанс ФК. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +171). Перемога Валлетта ФК зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять Хамрун Спартанс ФК (+127) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

Валлетта ФК vs Хамрун Спартанс ФК Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +171 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально