24.10.2026 03:30 • Republic of Korea • KBL 2026/2027

Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс Прогнози та Поради

Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс відбудеться 24.10.2026 о 03:30.

Ульсан Хюндай Мобіс Фібус
—
Сеул Тандерс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Ульсан Хюндай Мобіс Фібус vs Сеул Тандерс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Asian Handicap (5.5) на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw, з коефіцієнтом -105. Її вибрало 1 з 1 користувачів. Інша поширена лінія ставок - Home Away на Сеул Тандерс з коефіцієнтом (odds of -250), вказана 100% користувачам.

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 170.5
Over
100%
1 з 1 каперів
Asian Handicap (5.5)
Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw
100%
1 з 1 каперів
Home Away
Сеул Тандерс
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - theoxy (1774 в загальному рейтингу) прогнозує 4.0 користі, ставлячи 10 на Home Away на Сеул Тандерс (-250). З іншого боку, faro2013, який займає 2060 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -105 на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw (Asian Handicap (5.5)), даючи 10 з можливим прибутком 9.5.

theoxy
theoxy
Рейтинг: 1774/1964
Прибуток: -245.83
Home Away
-250 for Сеул Тандерс
10/10
Можл. прибуток 4.00
faro2013
faro2013
Рейтинг: 2060/1964
Прибуток: -3981.14
Asian Handicap (5.5)
-105 for Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 2060/1964
Прибуток: -3981.14
Over/Under 170.5
-103 for Over
10/10
Можл. прибуток 9.70

Поради ставок JohnnyBet на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то faro2013 (yield якого становить -4.01%), очікує на 9.5 можливого прибутку, ставляючи 10 на Asian Handicap (5.5)(-105) на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw. Ось є й theoxy з -4.16% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Сеул Тандерс (-250) для Home Away. Очікувана користь - 4.0.

faro2013
faro2013
Рейтинг: 918/1964
Yield: -4.01%
Asian Handicap (5.5)
-105 for Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 918/1964
Yield: -4.01%
Over/Under 170.5
-103 for Over
10/10
Можл. прибуток 9.70
theoxy
theoxy
Рейтинг: 939/1964
Yield: -4.16%
Home Away
-250 for Сеул Тандерс
10/10
Можл. прибуток 4.00

Прогнози JohnnyBet на Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! theoxy з показником ІРК -937.25 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -250 на Сеул Тандерс, що дає 4.0 можливого прибутку. faro2013 (ODI: -1664.6) прогнозує, щоби отримати 9.5 користі, ставляючи 10 на ставку Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw (-105) в Asian Handicap (5.5).

theoxy
theoxy
Рейтинг: 2046/1964
ІРК: -937.25
Home Away
-250 for Сеул Тандерс
10/10
Можл. прибуток 4.00
faro2013
faro2013
Рейтинг: 2050/1964
ІРК: -1664.6
Asian Handicap (5.5)
-105 for Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.50
faro2013
faro2013
Рейтинг: 2050/1964
ІРК: -1664.6
Over/Under 170.5
-103 for Over
10/10
Можл. прибуток 9.70

Найкращі поради ШІ для Ульсан Хюндай Мобіс Фібус vs Сеул Тандерс

Який результат матчу Ульсан Хюндай Мобіс Фібус проти Сеул Тандерс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 170.5, з коефіцієнтом -103, та ставкою 10, від faro2013. Ставка на Сеул Тандерс (-250) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від theoxy – ще один фаворит ШІ.

Over/Under 170.5
-103 for Over
10/10
Можл. прибуток 9.70
Asian Handicap (5.5)
-105 for Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+5.5), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.50
Home Away
-250 for Сеул Тандерс
10/10
Можл. прибуток 4.00

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Ульсан Хюндай Мобіс Фібус - Сеул Тандерс. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Сеул Тандерс (odds of -250). Перемога команди Ульсан Хюндай Мобіс Фібус (+209) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Ульсан Хюндай Мобіс Фібус vs Сеул Тандерс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -250 на Сеул Тандерс (Home Away)
Прогноз 2:
Ставки -103 на Over (Over/Under 170.5)
Грай відповідально