31.07.2026 13:00 Slovakia 2. Liga 2026/2027

Татран Ліптовський Мікулаш - ФК Слован Галанта Прогнози та Поради

Татран Ліптовський Мікулаш - ФК Слован Галанта відбудеться 31.07.2026 о 13:00.

Tatran Liptovsky Mikulas
Татран Ліптовський Мікулаш
FK Slovan Galanta
ФК Слован Галанта

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Correct Score
3:0
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Татран Ліптовський Мікулаш - ФК Слован Галанта відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - The Solitary King (44 в загальному рейтингу) прогнозує 47.88 користі, ставлячи 6 на Correct Score на 3:0 (+798).

The Solitary King
The Solitary King
Рейтинг: 44/2051
Прибуток: 110.45
Correct Score
+798 for 3:0
6/10
Можл. прибуток 47.88

Поради ставок JohnnyBet на Татран Ліптовський Мікулаш - ФК Слован Галанта щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то The Solitary King (yield якого становить 2.98%), очікує на 47.88 можливого прибутку, ставляючи 6 на Correct Score(+798) на 3:0.

The Solitary King
The Solitary King
Рейтинг: 582/2051
Yield: 2.98%
Correct Score
+798 for 3:0
6/10
Можл. прибуток 47.88

Прогнози JohnnyBet на Татран Ліптовський Мікулаш - ФК Слован Галанта від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! The Solitary King з показником ІРК 579.03 ставляє 6 на Correct Score з коефіцієнтом +798 на 3:0, що дає 47.88 можливого прибутку.

The Solitary King
The Solitary King
Рейтинг: 10/2051
ІРК: 579.03
Correct Score
+798 for 3:0
6/10
Можл. прибуток 47.88

Найкращі поради ШІ для Татран Ліптовський Мікулаш vs ФК Слован Галанта

Який результат матчу Татран Ліптовський Мікулаш проти ФК Слован Галанта прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на 3:0 у ринку Correct Score, з коефіцієнтом +798, та ставкою 6, від The Solitary King.

Correct Score
+798 for 3:0
6/10
Можл. прибуток 47.88
Прогнозування:
Ставки +798 на Татран Ліптовський Мікулаш 3:0 ФК Слован Галанта
Грай відповідально