03.07.2026 14:30 Lebanon Premier League 2026

Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут Прогнози та Поради

Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут відбудеться 03.07.2026 о 14:30.

Sagesse Sports Club (Al Hekmeh)
Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме)
AL-Nejmeh SC Beirut
Аль-Неджмех СК Бейрут

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) vs Аль-Неджмех СК Бейрут прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Asian Handicap (0.75) на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw, з коефіцієнтом +139. Її вибрало 1 з 1 користувачів. Інша поширена лінія ставок - Asian Handicap (1) на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+1), money back on draw з коефіцієнтом (odds of +105), вказана 100% користувачам.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
50%
1 з 2 каперів
Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 з 1 каперів
Asian Handicap (0.75)
Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - bitstar bonus code (1064 в загальному рейтингу) прогнозує 22.8 користі, ставлячи 4 на Home Draw Away на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+570). З іншого боку, Gilbert Ndula, який займає 1124 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +143 на Draw (Home Draw Away, 1st Half), даючи 9 з можливим прибутком 12.87. Третій за прибутковістю капер (1837 в актуальному рейтингу) - codigo de promocion caliente, сподівається на прибуток 13.55, ставляючи 5 на Home Draw Away з коефіцієнтом +271 на користь Draw.

bitstar bonus code
Рейтинг: 1064/1820
Прибуток: -11.94
Home Draw Away
+570 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме)
4/10
Можл. прибуток 22.80
Gilbert Ndula
Рейтинг: 1124/1820
Прибуток: -15.14
Home Draw Away, 1st Half
+143 for Draw
9/10
Можл. прибуток 12.87
codigo de promocion caliente
Рейтинг: 1837/1820
Прибуток: -170.39
Home Draw Away
+271 for Draw
5/10
Можл. прибуток 13.55
Asian Handicap (1)
+105 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+1), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 10.50
Asian Handicap (0.75)
+139 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 13.90

Поради ставок JohnnyBet на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Gilbert Ndula (yield якого становить -0.67%), очікує на 12.87 можливого прибутку, ставляючи 9 на Home Draw Away, 1st Half(+143) на Draw. Ось є й bitstar bonus code з -1.06% yieldу. Його прогноз за ставкою 4 - Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+570) для Home Draw Away. Очікувана користь - 22.8. codigo de promocion caliente (-16.23% yield) ставить на Home Draw Away(+271) на Draw. Його ставка становить 5, а можливий прибуток може становити 13.55.

Gilbert Ndula
Рейтинг: 697/1820
Yield: -0.67%
Home Draw Away, 1st Half
+143 for Draw
9/10
Можл. прибуток 12.87
bitstar bonus code
Рейтинг: 714/1820
Yield: -1.06%
Home Draw Away
+570 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме)
4/10
Можл. прибуток 22.80
codigo de promocion caliente
Рейтинг: 1309/1820
Yield: -16.23%
Home Draw Away
+271 for Draw
5/10
Можл. прибуток 13.55
Asian Handicap (1)
+105 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+1), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 10.50
Asian Handicap (0.75)
+139 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 13.90

Прогнози JohnnyBet на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Gilbert Ndula з показником ІРК -17.47 ставляє 9 на Home Draw Away, 1st Half з коефіцієнтом +143 на Draw, що дає 12.87 можливого прибутку. codigo de promocion caliente (ODI: -49.79) прогнозує, щоби отримати 13.55 користі, ставляючи 5 на ставку Draw (+271) в Home Draw Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -67.18) - bitstar bonus code, вибрав Home Draw Away за коефіцієнтом 4, у ставках, що досягають +570 на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме). Потенційна користь - 22.8.

Gilbert Ndula
Рейтинг: 1882/1820
ІРК: -17.47
Home Draw Away, 1st Half
+143 for Draw
9/10
Можл. прибуток 12.87
codigo de promocion caliente
Рейтинг: 1955/1820
ІРК: -49.79
Home Draw Away
+271 for Draw
5/10
Можл. прибуток 13.55
bitstar bonus code
Рейтинг: 1987/1820
ІРК: -67.18
Home Draw Away
+570 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме)
4/10
Можл. прибуток 22.80
Asian Handicap (1)
+105 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+1), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 10.50
Asian Handicap (0.75)
+139 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 13.90

Найкращі поради ШІ для Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) vs Аль-Неджмех СК Бейрут

Який результат матчу Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) проти Аль-Неджмех СК Бейрут прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +570, та ставкою 4, від bitstar bonus code. Ставка на Draw (+143) у ринку Home Draw Away, 1st Half з коефіцієнтом 9 від Gilbert Ndula – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Draw у ринку Home Draw Away, на яку codigo de promocion caliente ставляє 5 по ставці +271.

Home Draw Away
+570 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме)
4/10
Можл. прибуток 22.80
Home Draw Away, 1st Half
+143 for Draw
9/10
Можл. прибуток 12.87
Home Draw Away
+271 for Draw
5/10
Можл. прибуток 13.55
Asian Handicap (1)
+105 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+1), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 10.50
Asian Handicap (0.75)
+139 for Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+0.75), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 13.90

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) - Аль-Неджмех СК Бейрут. Найпоширенішою ставкою, з 50% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +271). Перемога Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (+570) зібрала 50%. На перемогу 0% ставлять Аль-Неджмех СК Бейрут (-227) користувачів.

1 50%
X 50%
2 0%

Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) vs Аль-Неджмех СК Бейрут Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +570 на Саджесе Спортс Клаб (Аль Хікме) (Home Draw Away)
Грай відповідально