02.08.2026 11:55 United States ATP Challenger Lexington 2026

Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра Прогнози та Поради

Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра відбудеться 02.08.2026 о 11:55.

Родріго Пачеко Мендес
Роджер Паскуаль Ферра

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Родріго Пачеко Мендес vs Роджер Паскуаль Ферра прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Родріго Пачеко Мендес, з коефіцієнтом -192. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Родріго Пачеко Мендес
100%
2 з 2 каперів
Correct Score
2:0
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Plamiacz (84 в загальному рейтингу) прогнозує 9.7 користі, ставлячи 10 на Correct Score на 2:0 (-103). З іншого боку, Quqi, який займає 235 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -192 на Родріго Пачеко Мендес (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 5.2. Третій за прибутковістю капер (447 в актуальному рейтингу) - Geli_magrinho, сподівається на прибуток 5.8, ставляючи 10 на Home Away з коефіцієнтом -172 на користь Родріго Пачеко Мендес.

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 84/626
Прибуток: 25.74
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 235/626
Прибуток: 2.62
Home Away
-192 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 447/626
Прибуток: -22.73
Home Away
-172 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.80
XPrecision
XPrecision
Рейтинг: 459/626
Прибуток: -27.1
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70

Поради ставок JohnnyBet на Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Plamiacz (yield якого становить 6.31%), очікує на 9.7 можливого прибутку, ставляючи 10 на Correct Score(-103) на 2:0. Ось є й Quqi з 0.6% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Родріго Пачеко Мендес (-192) для Home Away. Очікувана користь - 5.2. Geli_magrinho (-4.82% yield) ставить на Home Away(-172) на Родріго Пачеко Мендес. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 5.8.

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 212/626
Yield: 6.31%
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 262/626
Yield: 0.6%
Home Away
-192 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 320/626
Yield: -4.82%
Home Away
-172 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.80
XPrecision
XPrecision
Рейтинг: 391/626
Yield: -13.83%
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70

Прогнози JohnnyBet на Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! XPrecision з показником ІРК 12.91 ставляє 10 на Correct Score з коефіцієнтом -103 на 2:0, що дає 9.7 можливого прибутку. Quqi (ODI: -0.87) прогнозує, щоби отримати 5.2 користі, ставляючи 10 на ставку Родріго Пачеко Мендес (-192) в Home Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -1.4) - Plamiacz, вибрав Correct Score за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають -103 на 2:0. Потенційна користь - 9.7.

XPrecision
XPrecision
Рейтинг: 15/626
ІРК: 12.91
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 455/626
ІРК: -0.87
Home Away
-192 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.20
Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 476/626
ІРК: -1.4
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Рейтинг: 529/626
ІРК: -28.35
Home Away
-172 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.80

Типи з анализами для Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 84/626
Прибуток: 25.74
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Mecz kwalifikacyjny w ramach turnieju ATP Challenger w Lexington. Meksykanin Rodrigo Pacheco Méndez (ok. 320. miejsca w rankingu ATP) dysponuje wyraźną przewagą warunków fizycznych (191 cm wzrostu) oraz potężniejszym pierwszym serwisem, co na szybkiej nawierzchni twardej w USA ma kluczowe znaczenie. Jego rywal, Hiszpan Roger Pascual Ferra (729. ATP), to zawodnik preferujący wolniejsze korty ziemne, mający spore problemy z defensywą przy szybkich atakach przeciwnika. Przewaga doświadczenia w turniejach rangi Challenger oraz wyższy wskaźnik wygranych gemów serwisowych pozwolą Pacheco Méndezowi kontrolować przebieg spotkania od pierwszych gemów i zamknąć mecz w dwóch setach.

Найкращі поради ШІ для Родріго Пачеко Мендес vs Роджер Паскуаль Ферра

Який результат матчу Родріго Пачеко Мендес проти Роджер Паскуаль Ферра прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на 2:0 у ринку Correct Score, з коефіцієнтом -103, та ставкою 10, від Plamiacz. Ставка на Родріго Пачеко Мендес (-192) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від Quqi – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Родріго Пачеко Мендес у ринку Home Away, на яку Geli_magrinho ставляє 10 по ставці -172.

Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70
Home Away
-192 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.20
Home Away
-172 for Родріго Пачеко Мендес
10/10
Можл. прибуток 5.80
Correct Score
-103 for 2:0
10/10
Можл. прибуток 9.70

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Родріго Пачеко Мендес - Роджер Паскуаль Ферра. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Родріго Пачеко Мендес (odds of -192). Перемога команди Роджер Паскуаль Ферра (+143) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%
Прогнозування:
Ставки -103 на Родріго Пачеко Мендес 2:0 Роджер Паскуаль Ферра

Родріго Пачеко Мендес vs Роджер Паскуаль Ферра Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -192 на Родріго Пачеко Мендес (Home Away)
Грай відповідально