21.10.2026 07:30 • Philippines • PBA Governors Cup 2026

Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс Прогнози та Поради

Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс відбудеться 21.10.2026 о 07:30.

Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс
—
Магнолія Хотшотс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс vs Магнолія Хотшотс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Магнолія Хотшотс, з коефіцієнтом -10000. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Магнолія Хотшотс
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (2034 в загальному рейтингу) прогнозує 0.1 користі, ставлячи 10 на Home Away на Магнолія Хотшотс (-10000).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2034/1927
Прибуток: -37760.2
Home Away
-10000 for Магнолія Хотшотс
10/10
Можл. прибуток 0.10

Поради ставок JohnnyBet на Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -17.89%), очікує на 0.1 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-10000) на Магнолія Хотшотс.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Away
-10000 for Магнолія Хотшотс
10/10
Можл. прибуток 0.10

Прогнози JohnnyBet на Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -43682.8 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -10000 на Магнолія Хотшотс, що дає 0.1 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2031/1927
ІРК: -43682.8
Home Away
-10000 for Магнолія Хотшотс
10/10
Можл. прибуток 0.10

Найкращі поради ШІ для Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс vs Магнолія Хотшотс

Який результат матчу Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс проти Магнолія Хотшотс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Магнолія Хотшотс у ринку Home Away, з коефіцієнтом -10000, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Away
-10000 for Магнолія Хотшотс
10/10
Можл. прибуток 0.10

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс - Магнолія Хотшотс. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Магнолія Хотшотс (odds of -10000). Перемога команди Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Рейн ор Шайн Еласто Пейнтерс vs Магнолія Хотшотс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -10000 на Магнолія Хотшотс (Home Away)
Грай відповідально