27.09.2026 18:05 • Jamaica • Premier League 2026/2027

Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед Прогнози та Поради

Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед відбудеться 27.09.2026 о 18:05.

Racing United
Рейсінг Юнайтед
—
Montego Bay United
Монтего-Бей Юнайтед

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Рейсінг Юнайтед vs Монтего-Бей Юнайтед прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Рейсінг Юнайтед, з коефіцієнтом +200. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Рейсінг Юнайтед
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1805 в загальному рейтингу) прогнозує 16.0 користі, ставлячи 8 на Home Draw Away на Рейсінг Юнайтед (+200).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1805/1686
Прибуток: -27902.1
Home Draw Away
+200 for Рейсінг Юнайтед
8/10
Можл. прибуток 16.00

Поради ставок JohnnyBet на Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -18.55%), очікує на 16.0 можливого прибутку, ставляючи 8 на Home Draw Away(+200) на Рейсінг Юнайтед.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1306/1686
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+200 for Рейсінг Юнайтед
8/10
Можл. прибуток 16.00

Прогнози JohnnyBet на Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -32174.9 ставляє 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +200 на Рейсінг Юнайтед, що дає 16.0 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1803/1686
ІРК: -32174.9
Home Draw Away
+200 for Рейсінг Юнайтед
8/10
Можл. прибуток 16.00

Найкращі поради ШІ для Рейсінг Юнайтед vs Монтего-Бей Юнайтед

Який результат матчу Рейсінг Юнайтед проти Монтего-Бей Юнайтед прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Рейсінг Юнайтед у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +200, та ставкою 8, від abreujg78.

Home Draw Away
+200 for Рейсінг Юнайтед
8/10
Можл. прибуток 16.00

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Рейсінг Юнайтед - Монтего-Бей Юнайтед. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Рейсінг Юнайтед (odds of +200). Проте, на перемогу Монтего-Бей Юнайтед (+118) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+209).

1 100%
X 0%
2 0%

Рейсінг Юнайтед vs Монтего-Бей Юнайтед Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +200 на Рейсінг Юнайтед (Home Draw Away)
Грай відповідально