29.08.2026 14:00 Belgium Challenger Pro League 2026/2027

Патро Ейсден - Клуб Брюгге II Прогнози та Поради

Патро Ейсден - Клуб Брюгге II відбудеться 29.08.2026 о 14:00.

Patro Eisden
Патро Ейсден
Club Brugge II
Клуб Брюгге II

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Патро Ейсден vs Клуб Брюгге II прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Патро Ейсден, з коефіцієнтом -152. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 з 1 каперів
Home Draw Away
Патро Ейсден
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Патро Ейсден - Клуб Брюгге II відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Kibetchemu (1118 в загальному рейтингу) прогнозує 6.6 користі, ставлячи 10 на Home Draw Away на Патро Ейсден (-152).

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1118/1315
Прибуток: -79.22
Home Draw Away
-152 for Патро Ейсден
10/10
Можл. прибуток 6.60

Поради ставок JohnnyBet на Патро Ейсден - Клуб Брюгге II щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Kibetchemu (yield якого становить -2.1%), очікує на 6.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(-152) на Патро Ейсден.

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 559/1315
Yield: -2.1%
Home Draw Away
-152 for Патро Ейсден
10/10
Можл. прибуток 6.60

Прогнози JohnnyBet на Патро Ейсден - Клуб Брюгге II від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Kibetchemu з показником ІРК -41.24 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом -152 на Патро Ейсден, що дає 6.6 можливого прибутку.

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1403/1315
ІРК: -41.24
Home Draw Away
-152 for Патро Ейсден
10/10
Можл. прибуток 6.60

Найкращі поради ШІ для Патро Ейсден vs Клуб Брюгге II

Який результат матчу Патро Ейсден проти Клуб Брюгге II прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Патро Ейсден у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом -152, та ставкою 10, від Kibetchemu.

Home Draw Away
-152 for Патро Ейсден
10/10
Можл. прибуток 6.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Патро Ейсден - Клуб Брюгге II. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Патро Ейсден (odds of -152). Проте, на перемогу Клуб Брюгге II (+261) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

Патро Ейсден vs Клуб Брюгге II Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -152 на Патро Ейсден (Home Draw Away)
Грай відповідально