03.08.2026 11:00 Canada ATP Montreal 2026

Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає Прогнози та Поради

Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає відбудеться 03.08.2026 о 11:00.

Пабло Карреньо-Буста
Валентен Руає

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Пабло Карреньо-Буста vs Валентен Руає прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Пабло Карреньо-Буста, з коефіцієнтом -227. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Пабло Карреньо-Буста
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Bonge (367 в загальному рейтингу) прогнозує 4.4 користі, ставлячи 10 на Home Away на Пабло Карреньо-Буста (-227).

Bonge
Рейтинг: 367/591
Прибуток: -9.67
Home Away
-227 for Пабло Карреньо-Буста
10/10
Можл. прибуток 4.40

Поради ставок JohnnyBet на Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Bonge (yield якого становить -5.83%), очікує на 4.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-227) на Пабло Карреньо-Буста.

Bonge
Рейтинг: 330/591
Yield: -5.83%
Home Away
-227 for Пабло Карреньо-Буста
10/10
Можл. прибуток 4.40

Прогнози JohnnyBet на Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Bonge з показником ІРК 0.53 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -227 на Пабло Карреньо-Буста, що дає 4.4 можливого прибутку.

Bonge
Рейтинг: 102/591
ІРК: 0.53
Home Away
-227 for Пабло Карреньо-Буста
10/10
Можл. прибуток 4.40

Найкращі поради ШІ для Пабло Карреньо-Буста vs Валентен Руає

Який результат матчу Пабло Карреньо-Буста проти Валентен Руає прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Пабло Карреньо-Буста у ринку Home Away, з коефіцієнтом -227, та ставкою 10, від Bonge.

Home Away
-227 for Пабло Карреньо-Буста
10/10
Можл. прибуток 4.40

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Пабло Карреньо-Буста - Валентен Руає. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Пабло Карреньо-Буста (odds of -227). Перемога команди Валентен Руає (+175) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Пабло Карреньо-Буста vs Валентен Руає Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -227 на Пабло Карреньо-Буста (Home Away)
Грай відповідально