05.07.2026 09:40 Italy ATP Challenger Trieste 2026

Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна Прогнози та Поради

Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна відбудеться 05.07.2026 о 09:40.

Лука Потенца
Лоренцо Анжеліна

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Лука Потенца vs Лоренцо Анжеліна прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Лоренцо Анжеліна, з коефіцієнтом +103. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Лоренцо Анжеліна
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Royutg1 (1978 в загальному рейтингу) прогнозує 10.6 користі, ставлячи 10 на Home Away на Лоренцо Анжеліна (+106). З іншого боку, Noizyfoxxx, який займає 2046 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +103 на Лоренцо Анжеліна (Home Away), даючи 5 з можливим прибутком 5.15.

Royutg1
Royutg1
Рейтинг: 1978/1858
Прибуток: -255.74
Home Away
+106 for Лоренцо Анжеліна
10/10
Можл. прибуток 10.60
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Рейтинг: 2046/1858
Прибуток: -377.11
Home Away
+103 for Лоренцо Анжеліна
5/10
Можл. прибуток 5.15

Поради ставок JohnnyBet на Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Noizyfoxxx (yield якого становить -6.94%), очікує на 5.15 можливого прибутку, ставляючи 5 на Home Away(+103) на Лоренцо Анжеліна. Ось є й Royutg1 з -8.85% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Лоренцо Анжеліна (+106) для Home Away. Очікувана користь - 10.6.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Рейтинг: 1010/1858
Yield: -6.94%
Home Away
+103 for Лоренцо Анжеліна
5/10
Можл. прибуток 5.15
Royutg1
Royutg1
Рейтинг: 1094/1858
Yield: -8.85%
Home Away
+106 for Лоренцо Анжеліна
10/10
Можл. прибуток 10.60

Прогнози JohnnyBet на Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Royutg1 з показником ІРК 103.81 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом +106 на Лоренцо Анжеліна, що дає 10.6 можливого прибутку. Noizyfoxxx (ODI: -44.66) прогнозує, щоби отримати 5.15 користі, ставляючи 5 на ставку Лоренцо Анжеліна (+103) в Home Away.

Royutg1
Royutg1
Рейтинг: 43/1858
ІРК: 103.81
Home Away
+106 for Лоренцо Анжеліна
10/10
Можл. прибуток 10.60
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Рейтинг: 2000/1858
ІРК: -44.66
Home Away
+103 for Лоренцо Анжеліна
5/10
Можл. прибуток 5.15

Найкращі поради ШІ для Лука Потенца vs Лоренцо Анжеліна

Який результат матчу Лука Потенца проти Лоренцо Анжеліна прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Лоренцо Анжеліна у ринку Home Away, з коефіцієнтом +106, та ставкою 10, від Royutg1 . Ставка на Лоренцо Анжеліна (+103) у ринку Home Away з коефіцієнтом 5 від Noizyfoxxx – ще один фаворит ШІ.

Home Away
+106 for Лоренцо Анжеліна
10/10
Можл. прибуток 10.60
Home Away
+103 for Лоренцо Анжеліна
5/10
Можл. прибуток 5.15

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Лука Потенца - Лоренцо Анжеліна. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Лоренцо Анжеліна (odds of +103). Перемога команди Лука Потенца (-139) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Лука Потенца vs Лоренцо Анжеліна Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +106 на Лоренцо Анжеліна (Home Away)
Грай відповідально