04.07.2026 06:00 Italy ATP Challenger Milan 2026

Густаво Хайде - Марко Чеккінато Прогнози та Поради

Густаво Хайде - Марко Чеккінато відбудеться 04.07.2026 о 06:00.

Густаво Хайде
Марко Чеккінато

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Густаво Хайде vs Марко Чеккінато прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Марко Чеккінато, з коефіцієнтом +228. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Марко Чеккінато
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Густаво Хайде - Марко Чеккінато відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - CRonaldoTips (1882 в загальному рейтингу) прогнозує 18.24 користі, ставлячи 8 на Home Away на Марко Чеккінато (+228).

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Рейтинг: 1882/1835
Прибуток: -186.23
Home Away
+228 for Марко Чеккінато
8/10
Можл. прибуток 18.24

Поради ставок JohnnyBet на Густаво Хайде - Марко Чеккінато щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то CRonaldoTips (yield якого становить -3.98%), очікує на 18.24 можливого прибутку, ставляючи 8 на Home Away(+228) на Марко Чеккінато.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Рейтинг: 873/1835
Yield: -3.98%
Home Away
+228 for Марко Чеккінато
8/10
Можл. прибуток 18.24

Прогнози JohnnyBet на Густаво Хайде - Марко Чеккінато від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! CRonaldoTips з показником ІРК -14.84 ставляє 8 на Home Away з коефіцієнтом +228 на Марко Чеккінато, що дає 18.24 можливого прибутку.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Рейтинг: 1891/1835
ІРК: -14.84
Home Away
+228 for Марко Чеккінато
8/10
Можл. прибуток 18.24

Найкращі поради ШІ для Густаво Хайде vs Марко Чеккінато

Який результат матчу Густаво Хайде проти Марко Чеккінато прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Марко Чеккінато у ринку Home Away, з коефіцієнтом +228, та ставкою 8, від CRonaldoTips.

Home Away
+228 for Марко Чеккінато
8/10
Можл. прибуток 18.24

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Густаво Хайде - Марко Чеккінато. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Марко Чеккінато (odds of +228). Перемога команди Густаво Хайде (-256) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Густаво Хайде vs Марко Чеккінато Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +228 на Марко Чеккінато (Home Away)
Грай відповідально