24.10.2026 12:30 • Spain • LaLiga 2 2026/2027

Жирона ФК - Сельта Фортуна Прогнози та Поради

Жирона ФК - Сельта Фортуна відбудеться 24.10.2026 о 12:30.

Girona
Жирона ФК
—
 Celta Fortuna
Сельта Фортуна

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Correct Score
2:0
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Жирона ФК - Сельта Фортуна відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Bodia2705 (1815 в загальному рейтингу) прогнозує 19.38 користі, ставлячи 3 на Correct Score на 2:0 (+646).

Bodia2705
Bodia2705
Рейтинг: 1815/1957
Прибуток: -309.72
Correct Score
+646 for 2:0
3/10
Можл. прибуток 19.38

Поради ставок JohnnyBet на Жирона ФК - Сельта Фортуна щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Bodia2705 (yield якого становить -1.4%), очікує на 19.38 можливого прибутку, ставляючи 3 на Correct Score(+646) на 2:0.

Bodia2705
Bodia2705
Рейтинг: 725/1957
Yield: -1.4%
Correct Score
+646 for 2:0
3/10
Можл. прибуток 19.38

Прогнози JohnnyBet на Жирона ФК - Сельта Фортуна від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Bodia2705 з показником ІРК -18.96 ставляє 3 на Correct Score з коефіцієнтом +646 на 2:0, що дає 19.38 можливого прибутку.

Bodia2705
Bodia2705
Рейтинг: 1865/1957
ІРК: -18.96
Correct Score
+646 for 2:0
3/10
Можл. прибуток 19.38

Найкращі поради ШІ для Жирона ФК vs Сельта Фортуна

Який результат матчу Жирона ФК проти Сельта Фортуна прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на 2:0 у ринку Correct Score, з коефіцієнтом +646, та ставкою 3, від Bodia2705.

Correct Score
+646 for 2:0
3/10
Можл. прибуток 19.38
Прогнозування:
Ставки +646 на Жирона ФК 2:0 Сельта Фортуна
Грай відповідально