29.08.2026 19:15 Panama LPF 2026

Депортіво Універсітаріо - КД Арабе Унідо Прогнози та Поради

Депортіво Універсітаріо - КД Арабе Унідо відбудеться 29.08.2026 о 19:15.

Deportivo Universitario
Депортіво Універсітаріо
CD Arabe Unido
КД Арабе Унідо

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Депортіво Універсітаріо vs КД Арабе Унідо прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Asian Handicap (-0.25) на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw, з коефіцієнтом -104. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Asian Handicap (-0.25)
Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Універсітаріо - КД Арабе Унідо відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Plamiacz (1384 в загальному рейтингу) прогнозує 9.6 користі, ставлячи 10 на Asian Handicap (-0.25) на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw (-104).

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 1384/1323
Прибуток: -347.06
Asian Handicap (-0.25)
-104 for Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.60

Поради ставок JohnnyBet на Депортіво Універсітаріо - КД Арабе Унідо щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Plamiacz (yield якого становить -3.56%), очікує на 9.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Asian Handicap (-0.25)(-104) на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw.

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 639/1323
Yield: -3.56%
Asian Handicap (-0.25)
-104 for Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.60

Прогнози JohnnyBet на Депортіво Універсітаріо - КД Арабе Унідо від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Plamiacz з показником ІРК -81.44 ставляє 10 на Asian Handicap (-0.25) з коефіцієнтом -104 на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw, що дає 9.6 можливого прибутку.

Plamiacz
Plamiacz
Рейтинг: 1445/1323
ІРК: -81.44
Asian Handicap (-0.25)
-104 for Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.60

Найкращі поради ШІ для Депортіво Універсітаріо vs КД Арабе Унідо

Який результат матчу Депортіво Універсітаріо проти КД Арабе Унідо прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw у ринку Asian Handicap (-0.25), з коефіцієнтом -104, та ставкою 10, від Plamiacz.

Asian Handicap (-0.25)
-104 for Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw
10/10
Можл. прибуток 9.60

Депортіво Універсітаріо vs КД Арабе Унідо Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -104 на Депортіво Універсітаріо (-0.25), money back on draw (Asian Handicap (-0.25))
Грай відповідально