25.08.2026 08:00 England Professional Development League U21 2026/2027

Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21 Прогнози та Поради

Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21 відбудеться 25.08.2026 о 08:00.

Coventry City U21
Ковентрі Сіті U21
Fleetwood Town U21
Флітвуд Таун U21

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21 відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1386 в загальному рейтингу) прогнозує 25.84 користі, ставлячи 8 на Home Draw Away на Draw (+323).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1386/1247
Прибуток: -6628.54
Home Draw Away
+323 for Draw
8/10
Можл. прибуток 25.84

Поради ставок JohnnyBet на Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21 щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -21.17%), очікує на 25.84 можливого прибутку, ставляючи 8 на Home Draw Away(+323) на Draw.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1014/1247
Yield: -21.17%
Home Draw Away
+323 for Draw
8/10
Можл. прибуток 25.84

Прогнози JohnnyBet на Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21 від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -8705.91 ставляє 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +323 на Draw, що дає 25.84 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1384/1247
ІРК: -8705.91
Home Draw Away
+323 for Draw
8/10
Можл. прибуток 25.84

Найкращі поради ШІ для Ковентрі Сіті U21 vs Флітвуд Таун U21

Який результат матчу Ковентрі Сіті U21 проти Флітвуд Таун U21 прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +323, та ставкою 8, від abreujg78.

Home Draw Away
+323 for Draw
8/10
Можл. прибуток 25.84

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Ковентрі Сіті U21 - Флітвуд Таун U21. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +323). Перемога Ковентрі Сіті U21 (-164) зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять Флітвуд Таун U21 (+295) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

Ковентрі Сіті U21 vs Флітвуд Таун U21 Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +323 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально