30.08.2026 14:30 Argentina Primera Nacional 2026

КА Олл Бойз - КА Чако Фор Евер Прогнози та Поради

КА Олл Бойз - КА Чако Фор Евер відбудеться 30.08.2026 о 14:30.

CA All Boys
КА Олл Бойз
CA Chaco For Ever
КА Чако Фор Евер

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 1.5
Under
100%
1 з 1 каперів
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на КА Олл Бойз - КА Чако Фор Евер відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - birkem (1369 в загальному рейтингу) прогнозує 28.88 користі, ставлячи 8 на Over/Under 1.5, 1st Half на Over (+361). З іншого боку, Wilhelmine, який займає 1500 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +111 на Under (Over/Under 1.5), даючи 10 з можливим прибутком 11.1.

birkem
birkem
Рейтинг: 1369/1341
Прибуток: -262.78
Over/Under 1.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Можл. прибуток 28.88
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1500/1341
Прибуток: -3214.65
Over/Under 1.5
+111 for Under
10/10
Можл. прибуток 11.10

Поради ставок JohnnyBet на КА Олл Бойз - КА Чако Фор Евер щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то birkem (yield якого становить -1.3%), очікує на 28.88 можливого прибутку, ставляючи 8 на Over/Under 1.5, 1st Half(+361) на Over. Ось є й Wilhelmine з -6.41% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Under (+111) для Over/Under 1.5. Очікувана користь - 11.1.

birkem
birkem
Рейтинг: 531/1341
Yield: -1.3%
Over/Under 1.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Можл. прибуток 28.88
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 775/1341
Yield: -6.41%
Over/Under 1.5
+111 for Under
10/10
Можл. прибуток 11.10

Прогнози JohnnyBet на КА Олл Бойз - КА Чако Фор Евер від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! birkem з показником ІРК 1650.72 ставляє 8 на Over/Under 1.5, 1st Half з коефіцієнтом +361 на Over, що дає 28.88 можливого прибутку. Wilhelmine (ODI: -3445.6) прогнозує, щоби отримати 11.1 користі, ставляючи 10 на ставку Under (+111) в Over/Under 1.5.

birkem
birkem
Рейтинг: 2/1341
ІРК: 1650.72
Over/Under 1.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Можл. прибуток 28.88
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1498/1341
ІРК: -3445.6
Over/Under 1.5
+111 for Under
10/10
Можл. прибуток 11.10

Найкращі поради ШІ для КА Олл Бойз vs КА Чако Фор Евер

Який результат матчу КА Олл Бойз проти КА Чако Фор Евер прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 1.5, 1st Half, з коефіцієнтом +361, та ставкою 8, від birkem. Ставка на Under (+111) у ринку Over/Under 1.5 з коефіцієнтом 10 від Wilhelmine – ще один фаворит ШІ.

Over/Under 1.5, 1st Half
+361 for Over
8/10
Можл. прибуток 28.88
Over/Under 1.5
+111 for Under
10/10
Можл. прибуток 11.10

КА Олл Бойз vs КА Чако Фор Евер Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +361 на Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Грай відповідально