02.08.2026 13:15 Norway Eliteserien 2026

Бранн Берген - Русенборг Прогнози та Поради

Бранн Берген - Русенборг відбудеться 02.08.2026 о 13:15.

SK Brann Bergen
Бранн Берген
Rosenborg BK
Русенборг

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Бранн Берген - Русенборг відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Wilhelmine (1 в загальному рейтингу) прогнозує 4.7 користі, ставлячи 10 на Over/Under 2.5 на Over (-213).

Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1/402
Прибуток: 0.0
Over/Under 2.5
-213 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.70

Поради ставок JohnnyBet на Бранн Берген - Русенборг щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Wilhelmine (yield якого становить 0.0%), очікує на 4.7 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 2.5(-213) на Over.

Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1/402
Yield: 0.0%
Over/Under 2.5
-213 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.70

Прогнози JohnnyBet на Бранн Берген - Русенборг від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Wilhelmine з показником ІРК 0.0 ставляє 10 на Over/Under 2.5 з коефіцієнтом -213 на Over, що дає 4.7 можливого прибутку.

Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1/402
ІРК: 0.0
Over/Under 2.5
-213 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.70

Найкращі поради ШІ для Бранн Берген vs Русенборг

Який результат матчу Бранн Берген проти Русенборг прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 2.5, з коефіцієнтом -213, та ставкою 10, від Wilhelmine.

Over/Under 2.5
-213 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.70

Бранн Берген vs Русенборг Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -213 на Over (Over/Under 2.5)
Грай відповідально