21.09.2026 05:30 Italy WTA 125K Tolentino 2026

Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова Прогнози та Поради

Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова відбудеться 21.09.2026 о 05:30.

Анета Лабоуткова
Катерина Цигурова

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Анета Лабоуткова vs Катерина Цигурова прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Анета Лабоуткова, з коефіцієнтом -120. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Анета Лабоуткова
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1720 в загальному рейтингу) прогнозує 8.3 користі, ставлячи 10 на Home Away на Анета Лабоуткова (-120).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1720/1631
Прибуток: -24264.9
Home Away
-120 for Анета Лабоуткова
10/10
Можл. прибуток 8.30

Поради ставок JohnnyBet на Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -18.87%), очікує на 8.3 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-120) на Анета Лабоуткова.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1249/1631
Yield: -18.87%
Home Away
-120 for Анета Лабоуткова
10/10
Можл. прибуток 8.30

Прогнози JohnnyBet на Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -27216.8 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -120 на Анета Лабоуткова, що дає 8.3 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1718/1631
ІРК: -27216.8
Home Away
-120 for Анета Лабоуткова
10/10
Можл. прибуток 8.30

Найкращі поради ШІ для Анета Лабоуткова vs Катерина Цигурова

Який результат матчу Анета Лабоуткова проти Катерина Цигурова прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Анета Лабоуткова у ринку Home Away, з коефіцієнтом -120, та ставкою 10, від abreujg78.

Home Away
-120 for Анета Лабоуткова
10/10
Можл. прибуток 8.30

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Анета Лабоуткова - Катерина Цигурова. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Анета Лабоуткова (odds of -120). Перемога команди Катерина Цигурова (-101) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Анета Лабоуткова vs Катерина Цигурова Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -120 на Анета Лабоуткова (Home Away)
Грай відповідально