20.10.2026 15:20 • United States • ATP Challenger Fort Worth 2026

Андрес Мартін - Ерік Арутюнян Прогнози та Поради

Андрес Мартін - Ерік Арутюнян відбудеться 20.10.2026 о 15:20.

Андрес Мартін
—
Ерік Арутюнян

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Андрес Мартін vs Ерік Арутюнян прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Андрес Мартін, з коефіцієнтом -152. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Андрес Мартін
100%
2 з 2 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Андрес Мартін - Ерік Арутюнян відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - drdzo (1980 в загальному рейтингу) прогнозує 6.6 користі, ставлячи 10 на Home Away на Андрес Мартін (-152). З іншого боку, abreujg78, який займає 2012 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -137 на Андрес Мартін (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 7.3.

drdzo
drdzo
Рейтинг: 1980/1925
Прибуток: -1775.74
Home Away
-152 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 6.60
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2012/1925
Прибуток: -37419.3
Home Away
-137 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 7.30

Поради ставок JohnnyBet на Андрес Мартін - Ерік Арутюнян щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то drdzo (yield якого становить -9.43%), очікує на 6.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-152) на Андрес Мартін. Ось є й abreujg78 з -17.92% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Андрес Мартін (-137) для Home Away. Очікувана користь - 7.3.

drdzo
drdzo
Рейтинг: 1224/1925
Yield: -9.43%
Home Away
-152 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 6.60
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1450/1925
Yield: -17.92%
Home Away
-137 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 7.30

Прогнози JohnnyBet на Андрес Мартін - Ерік Арутюнян від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! drdzo з показником ІРК -898.79 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -152 на Андрес Мартін, що дає 6.6 можливого прибутку. abreujg78 (ODI: -43311.7) прогнозує, щоби отримати 7.3 користі, ставляючи 10 на ставку Андрес Мартін (-137) в Home Away.

drdzo
drdzo
Рейтинг: 1989/1925
ІРК: -898.79
Home Away
-152 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 6.60
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2009/1925
ІРК: -43311.7
Home Away
-137 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 7.30

Найкращі поради ШІ для Андрес Мартін vs Ерік Арутюнян

Який результат матчу Андрес Мартін проти Ерік Арутюнян прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Андрес Мартін у ринку Home Away, з коефіцієнтом -152, та ставкою 10, від drdzo. Ставка на Андрес Мартін (-137) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від abreujg78 – ще один фаворит ШІ.

Home Away
-152 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 6.60
Home Away
-137 for Андрес Мартін
10/10
Можл. прибуток 7.30

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Андрес Мартін - Ерік Арутюнян. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Андрес Мартін (odds of -152). Перемога команди Ерік Арутюнян (+120) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Андрес Мартін vs Ерік Арутюнян Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -152 на Андрес Мартін (Home Away)
Грай відповідально