02.08.2026 13:00 United States ITF W75 Lexington 2026

Анастасія Куликова - Аяна Аклі Прогнози та Поради

Анастасія Куликова - Аяна Аклі відбудеться 02.08.2026 о 13:00.

Анастасія Куликова
Аяна Аклі

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Анастасія Куликова vs Аяна Аклі прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Анастасія Куликова, з коефіцієнтом +154. Її вибрало 2 з 3 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Анастасія Куликова
67%
2 з 3 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Анастасія Куликова - Аяна Аклі відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - tennislover (13 в загальному рейтингу) прогнозує 4.62 користі, ставлячи 3 на Home Away на Анастасія Куликова (+154). З іншого боку, thomasadeola81, який займає 49 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -200 на Аяна Аклі (Home Away), даючи 10 з можливим прибутком 5.0. Третій за прибутковістю капер (455 в актуальному рейтингу) - fizz06, сподівається на прибуток 16.0, ставляючи 10 на Home Away з коефіцієнтом +160 на користь Анастасія Куликова.

tennislover
tennislover
Рейтинг: 13/621
Прибуток: 89.83
Home Away
+154 for Анастасія Куликова
3/10
Можл. прибуток 4.62
thomasadeola81
Рейтинг: 49/621
Прибуток: 41.82
Home Away
-200 for Аяна Аклі
10/10
Можл. прибуток 5.00
fizz06
fizz06
Рейтинг: 455/621
Прибуток: -24.74
Home Away
+160 for Анастасія Куликова
10/10
Можл. прибуток 16.00

Поради ставок JohnnyBet на Анастасія Куликова - Аяна Аклі щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то tennislover (yield якого становить 17.14%), очікує на 4.62 можливого прибутку, ставляючи 3 на Home Away(+154) на Анастасія Куликова. Ось є й thomasadeola81 з 8.17% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Аяна Аклі (-200) для Home Away. Очікувана користь - 5.0. fizz06 (-2.22% yield) ставить на Home Away(+160) на Анастасія Куликова. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 16.0.

tennislover
tennislover
Рейтинг: 141/621
Yield: 17.14%
Home Away
+154 for Анастасія Куликова
3/10
Можл. прибуток 4.62
thomasadeola81
Рейтинг: 190/621
Yield: 8.17%
Home Away
-200 for Аяна Аклі
10/10
Можл. прибуток 5.00
fizz06
fizz06
Рейтинг: 293/621
Yield: -2.22%
Home Away
+160 for Анастасія Куликова
10/10
Можл. прибуток 16.00

Прогнози JohnnyBet на Анастасія Куликова - Аяна Аклі від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! tennislover з показником ІРК 13.72 ставляє 3 на Home Away з коефіцієнтом +154 на Анастасія Куликова, що дає 4.62 можливого прибутку. thomasadeola81 (ODI: 2.41) прогнозує, щоби отримати 5.0 користі, ставляючи 10 на ставку Аяна Аклі (-200) в Home Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: 0.29) - fizz06, вибрав Home Away за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають +160 на Анастасія Куликова. Потенційна користь - 16.0.

tennislover
tennislover
Рейтинг: 13/621
ІРК: 13.72
Home Away
+154 for Анастасія Куликова
3/10
Можл. прибуток 4.62
thomasadeola81
Рейтинг: 51/621
ІРК: 2.41
Home Away
-200 for Аяна Аклі
10/10
Можл. прибуток 5.00
fizz06
fizz06
Рейтинг: 138/621
ІРК: 0.29
Home Away
+160 for Анастасія Куликова
10/10
Можл. прибуток 16.00

Типи з анализами для Анастасія Куликова - Аяна Аклі

thomasadeola81
Рейтинг: 49/621
Прибуток: 41.82
Home Away
-200 for Аяна Аклі
10/10
Можл. прибуток 5.00
Ayana Akli enters seeded #3 at world No. 279, holding a substantial ranking edge over Anastasia Kulikova at No. 393. Both players prefer hard courts, but Akli’s recent straight-sets trajectory and baseline consistency on North American hard surfaces give her the tactical edge to wear down Kulikova, who has frequently dropped sets en route to the final (e.g., three-set battles against Frodin and Lincer).

Найкращі поради ШІ для Анастасія Куликова vs Аяна Аклі

Який результат матчу Анастасія Куликова проти Аяна Аклі прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Анастасія Куликова у ринку Home Away, з коефіцієнтом +154, та ставкою 3, від tennislover. Ставка на Аяна Аклі (-200) у ринку Home Away з коефіцієнтом 10 від thomasadeola81 – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Анастасія Куликова у ринку Home Away, на яку fizz06 ставляє 10 по ставці +160.

Home Away
+154 for Анастасія Куликова
3/10
Можл. прибуток 4.62
Home Away
-200 for Аяна Аклі
10/10
Можл. прибуток 5.00
Home Away
+160 for Анастасія Куликова
10/10
Можл. прибуток 16.00

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Анастасія Куликова - Аяна Аклі. Найпоширенішою ставкою, з 67% з усіх голосів, є перемога Анастасія Куликова (odds of +154). Перемога команди Аяна Аклі (-200) зібрала 33% голосів.

1 67%
2 33%

Анастасія Куликова vs Аяна Аклі Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +154 на Анастасія Куликова (Home Away)
Грай відповідально