28.08.2026 14:30 Austria 2. Liga 2026/2027

ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг Прогнози та Поради

ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг відбудеться 28.08.2026 о 14:30.

WSG Hertha Wels
ВСГ Герта Велс
VfB Admira Wacker Modling
ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Draw
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - jarix792 (599 в загальному рейтингу) прогнозує 9.52 користі, ставлячи 4 на Home Draw Away на Draw (+238).

jarix792
jarix792
Рейтинг: 599/1301
Прибуток: -4.09
Home Draw Away
+238 for Draw
4/10
Можл. прибуток 9.52

Поради ставок JohnnyBet на ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то jarix792 (yield якого становить -0.28%), очікує на 9.52 можливого прибутку, ставляючи 4 на Home Draw Away(+238) на Draw.

jarix792
jarix792
Рейтинг: 472/1301
Yield: -0.28%
Home Draw Away
+238 for Draw
4/10
Можл. прибуток 9.52

Прогнози JohnnyBet на ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! jarix792 з показником ІРК -8.47 ставляє 4 на Home Draw Away з коефіцієнтом +238 на Draw, що дає 9.52 можливого прибутку.

jarix792
jarix792
Рейтинг: 1286/1301
ІРК: -8.47
Home Draw Away
+238 for Draw
4/10
Можл. прибуток 9.52

Найкращі поради ШІ для ВСГ Герта Велс vs ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг

Який результат матчу ВСГ Герта Велс проти ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Draw у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +238, та ставкою 4, від jarix792.

Home Draw Away
+238 for Draw
4/10
Можл. прибуток 9.52

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу ВСГ Герта Велс - ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є гра внічию (odds of +238). Перемога ВСГ Герта Велс (+144) зібрала 0%. На перемогу 0% ставлять ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг (+150) користувачів.

1 0%
X 100%
2 0%

ВСГ Герта Велс vs ВфБ Адміра Ваккер Мьодлінг Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +238 на Draw (Home Draw Away)
Грай відповідально