26.09.2026 12:30 • England • Super League 2026

Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс Прогнози та Поради

Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс відбудеться 26.09.2026 о 12:30.

Wigan Warriors
Віган Ворріорз
—
Wakefield Trinity Wildcats
Вейкфілд Трініті Вайлдкетс

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Віган Ворріорз vs Вейкфілд Трініті Вайлдкетс прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс, з коефіцієнтом +466. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Вейкфілд Трініті Вайлдкетс
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1769 в загальному рейтингу) прогнозує 27.96 користі, ставлячи 6 на Home Draw Away на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс (+466).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1769/1672
Прибуток: -27008.1
Home Draw Away
+466 for Вейкфілд Трініті Вайлдкетс
6/10
Можл. прибуток 27.96

Поради ставок JohnnyBet на Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -19.15%), очікує на 27.96 можливого прибутку, ставляючи 6 на Home Draw Away(+466) на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1290/1672
Yield: -19.15%
Home Draw Away
+466 for Вейкфілд Трініті Вайлдкетс
6/10
Можл. прибуток 27.96

Прогнози JohnnyBet на Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -29942.3 ставляє 6 на Home Draw Away з коефіцієнтом +466 на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс, що дає 27.96 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1767/1672
ІРК: -29942.3
Home Draw Away
+466 for Вейкфілд Трініті Вайлдкетс
6/10
Можл. прибуток 27.96

Найкращі поради ШІ для Віган Ворріорз vs Вейкфілд Трініті Вайлдкетс

Який результат матчу Віган Ворріорз проти Вейкфілд Трініті Вайлдкетс прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +466, та ставкою 6, від abreujg78.

Home Draw Away
+466 for Вейкфілд Трініті Вайлдкетс
6/10
Можл. прибуток 27.96

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Віган Ворріорз - Вейкфілд Трініті Вайлдкетс. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Вейкфілд Трініті Вайлдкетс (odds of +466). Перемога команди Віган Ворріорз (-714) зібрала 0% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0% (+513).

1 0%
X 0%
2 100%

Віган Ворріорз vs Вейкфілд Трініті Вайлдкетс Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +466 на Вейкфілд Трініті Вайлдкетс (Home Draw Away)
Грай відповідально