28.08.2026 05:00 Switzerland ITF W35 Verbier 2026

Валентина Райзер - Мара Гут Прогнози та Поради

Валентина Райзер - Мара Гут відбудеться 28.08.2026 о 05:00.

Валентина Райзер
Мара Гут

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Валентина Райзер vs Мара Гут прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Валентина Райзер, з коефіцієнтом -152. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Валентина Райзер
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Валентина Райзер - Мара Гут відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Samou22 (1185 в загальному рейтингу) прогнозує 6.6 користі, ставлячи 10 на Home Away на Валентина Райзер (-152).

Samou22
Samou22
Рейтинг: 1185/1303
Прибуток: -109.42
Home Away
-152 for Валентина Райзер
10/10
Можл. прибуток 6.60

Поради ставок JohnnyBet на Валентина Райзер - Мара Гут щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Samou22 (yield якого становить -6.3%), очікує на 6.6 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Away(-152) на Валентина Райзер.

Samou22
Samou22
Рейтинг: 752/1303
Yield: -6.3%
Home Away
-152 for Валентина Райзер
10/10
Можл. прибуток 6.60

Прогнози JohnnyBet на Валентина Райзер - Мара Гут від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Samou22 з показником ІРК 14.15 ставляє 10 на Home Away з коефіцієнтом -152 на Валентина Райзер, що дає 6.6 можливого прибутку.

Samou22
Samou22
Рейтинг: 136/1303
ІРК: 14.15
Home Away
-152 for Валентина Райзер
10/10
Можл. прибуток 6.60

Найкращі поради ШІ для Валентина Райзер vs Мара Гут

Який результат матчу Валентина Райзер проти Мара Гут прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Валентина Райзер у ринку Home Away, з коефіцієнтом -152, та ставкою 10, від Samou22.

Home Away
-152 for Валентина Райзер
10/10
Можл. прибуток 6.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Валентина Райзер - Мара Гут. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Валентина Райзер (odds of -152). Перемога команди Мара Гут (+114) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Валентина Райзер vs Мара Гут Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -152 на Валентина Райзер (Home Away)
Грай відповідально