16.05.2026 12:00 Algeria Ligue 2 2025/2026

УСМ Ель-Харраш - УС Шауя Прогнози та Поради

УСМ Ель-Харраш - УС Шауя відбудеться 16.05.2026 о 12:00.

USM El Harrach
УСМ Ель-Харраш
US Chaouia
УС Шауя

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 2
Under
50%
1 з 2 каперів
Over/Under 2.5
Under
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на УСМ Ель-Харраш - УС Шауя відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Adobe (48 в загальному рейтингу) прогнозує 9.2 користі, ставлячи 10 на Over/Under 2 на Under (-109). З іншого боку, Crest, який займає 669 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -112 на Over (Over/Under 2), даючи 10 з можливим прибутком 8.9. Третій за прибутковістю капер (3125 в актуальному рейтингу) - CHFX1 , сподівається на прибуток 4.6, ставляючи 10 на Over/Under 2.5 з коефіцієнтом -217 на користь Under.

Adobe
Рейтинг: 48/4017
Прибуток: 145.87
Over/Under 2
-109 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.20
Crest
Рейтинг: 669/4017
Прибуток: 9.9
Over/Under 2
-112 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.90
CHFX1
CHFX1
Рейтинг: 3125/4017
Прибуток: -64.51
Over/Under 2.5
-217 for Under
10/10
Можл. прибуток 4.60

Поради ставок JohnnyBet на УСМ Ель-Харраш - УС Шауя щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Adobe (yield якого становить 5.61%), очікує на 9.2 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 2(-109) на Under. Ось є й Crest з 1.03% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Over (-112) для Over/Under 2. Очікувана користь - 8.9. CHFX1 (-1.19% yield) ставить на Over/Under 2.5(-217) на Under. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 4.6.

Adobe
Рейтинг: 983/4017
Yield: 5.61%
Over/Under 2
-109 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.20
Crest
Рейтинг: 1206/4017
Yield: 1.03%
Over/Under 2
-112 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.90
CHFX1
CHFX1
Рейтинг: 1395/4017
Yield: -1.19%
Over/Under 2.5
-217 for Under
10/10
Можл. прибуток 4.60

Прогнози JohnnyBet на УСМ Ель-Харраш - УС Шауя від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Adobe з показником ІРК 2.11 ставляє 10 на Over/Under 2 з коефіцієнтом -109 на Under, що дає 9.2 можливого прибутку. Crest (ODI: -1.59) прогнозує, щоби отримати 8.9 користі, ставляючи 10 на ставку Over (-112) в Over/Under 2. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -10.51) - CHFX1 , вибрав Over/Under 2.5 за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають -217 на Under. Потенційна користь - 4.6.

Adobe
Рейтинг: 628/4017
ІРК: 2.11
Over/Under 2
-109 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.20
Crest
Рейтинг: 3225/4017
ІРК: -1.59
Over/Under 2
-112 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.90
CHFX1
CHFX1
Рейтинг: 3718/4017
ІРК: -10.51
Over/Under 2.5
-217 for Under
10/10
Можл. прибуток 4.60

Найкращі поради ШІ для УСМ Ель-Харраш vs УС Шауя

Який результат матчу УСМ Ель-Харраш проти УС Шауя прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Under у ринку Over/Under 2, з коефіцієнтом -109, та ставкою 10, від Adobe. Ставка на Over (-112) у ринку Over/Under 2 з коефіцієнтом 10 від Crest – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Under у ринку Over/Under 2.5, на яку CHFX1 ставляє 10 по ставці -217.

Over/Under 2
-109 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.20
Over/Under 2
-112 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.90
Over/Under 2.5
-217 for Under
10/10
Можл. прибуток 4.60

УСМ Ель-Харраш vs УС Шауя Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -109 на Under (Over/Under 2)
Грай відповідально