22.09.2026 16:20 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон Прогнози та Поради

Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон відбудеться 22.09.2026 о 16:20.

Трістан Бойєр
Спенсер Джонсон

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Трістан Бойєр vs Спенсер Джонсон прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Трістан Бойєр, з коефіцієнтом -108. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Трістан Бойєр
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Robass (509 в загальному рейтингу) прогнозує 5.58 користі, ставлячи 6 на Home Away на Трістан Бойєр (-108).

Robass
Robass
Рейтинг: 509/1645
Прибуток: 1.22
Home Away
-108 for Трістан Бойєр
6/10
Можл. прибуток 5.58

Поради ставок JohnnyBet на Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Robass (yield якого становить 0.12%), очікує на 5.58 можливого прибутку, ставляючи 6 на Home Away(-108) на Трістан Бойєр.

Robass
Robass
Рейтинг: 537/1645
Yield: 0.12%
Home Away
-108 for Трістан Бойєр
6/10
Можл. прибуток 5.58

Прогнози JohnnyBet на Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Robass з показником ІРК -1.79 ставляє 6 на Home Away з коефіцієнтом -108 на Трістан Бойєр, що дає 5.58 можливого прибутку.

Robass
Robass
Рейтинг: 1334/1645
ІРК: -1.79
Home Away
-108 for Трістан Бойєр
6/10
Можл. прибуток 5.58

Найкращі поради ШІ для Трістан Бойєр vs Спенсер Джонсон

Який результат матчу Трістан Бойєр проти Спенсер Джонсон прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Трістан Бойєр у ринку Home Away, з коефіцієнтом -108, та ставкою 6, від Robass.

Home Away
-108 for Трістан Бойєр
6/10
Можл. прибуток 5.58

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Трістан Бойєр - Спенсер Джонсон. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Трістан Бойєр (odds of -108). Перемога команди Спенсер Джонсон (-116) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

Трістан Бойєр vs Спенсер Джонсон Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -108 на Трістан Бойєр (Home Away)
Грай відповідально