31.07.2026 11:30 Germany ITF W75 Hechingen 2026

Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро Прогнози та Поради

Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро відбудеться 31.07.2026 о 11:30.

Тесса Йоганна Брокман
Фіона Ферро

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Тесса Йоганна Брокман vs Фіона Ферро прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на Фіона Ферро, з коефіцієнтом -3333. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
Фіона Ферро
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Gergő Nemes-Simon (368 в загальному рейтингу) прогнозує 0.21 користі, ставлячи 7 на Home Away на Фіона Ферро (-3333).

Gergő Nemes-Simon
Рейтинг: 368/2052
Прибуток: 9.45
Home Away
-3333 for Фіона Ферро
7/10
Можл. прибуток 0.21

Поради ставок JohnnyBet на Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Gergő Nemes-Simon (yield якого становить 135.0%), очікує на 0.21 можливого прибутку, ставляючи 7 на Home Away(-3333) на Фіона Ферро.

Gergő Nemes-Simon
Рейтинг: 41/2052
Yield: 135.0%
Home Away
-3333 for Фіона Ферро
7/10
Можл. прибуток 0.21

Прогнози JohnnyBet на Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Gergő Nemes-Simon з показником ІРК -0.14 ставляє 7 на Home Away з коефіцієнтом -3333 на Фіона Ферро, що дає 0.21 можливого прибутку.

Gergő Nemes-Simon
Рейтинг: 1407/2052
ІРК: -0.14
Home Away
-3333 for Фіона Ферро
7/10
Можл. прибуток 0.21

Найкращі поради ШІ для Тесса Йоганна Брокман vs Фіона Ферро

Який результат матчу Тесса Йоганна Брокман проти Фіона Ферро прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Фіона Ферро у ринку Home Away, з коефіцієнтом -3333, та ставкою 7, від Gergő Nemes-Simon.

Home Away
-3333 for Фіона Ферро
7/10
Можл. прибуток 0.21

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Тесса Йоганна Брокман - Фіона Ферро. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Фіона Ферро (odds of -3333). Перемога команди Тесса Йоганна Брокман зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Тесса Йоганна Брокман vs Фіона Ферро Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -3333 на Фіона Ферро (Home Away)
Грай відповідально