29.08.2026 10:00 England League One 2026/2027

Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз Прогнози та Поради

Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз відбудеться 29.08.2026 о 10:00.

Stevenage Borough
Стівенейдж Боро
Doncaster Rovers
Донкастер Роверз

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Стівенейдж Боро vs Донкастер Роверз прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Стівенейдж Боро, з коефіцієнтом +133. Її вибрало 2 з 2 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Стівенейдж Боро
100%
2 з 2 каперів
Over/Under 2.25
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Orythree (455 в загальному рейтингу) прогнозує 8.5 користі, ставлячи 10 на Over/Under 2.25 на Over (-118). З іншого боку, Kibetchemu, який займає 1118 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +133 на Стівенейдж Боро (Home Draw Away), даючи 10 з можливим прибутком 13.3. Третій за прибутковістю капер (1461 в актуальному рейтингу) - Wilhelmine, сподівається на прибуток 13.1, ставляючи 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом +131 на користь Стівенейдж Боро.

Orythree
Orythree
Рейтинг: 455/1316
Прибуток: 1.39
Over/Under 2.25
-118 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.50
Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1118/1316
Прибуток: -79.22
Home Draw Away
+133 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1461/1316
Прибуток: -2381.37
Home Draw Away
+131 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.10

Поради ставок JohnnyBet на Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Orythree (yield якого становить 0.03%), очікує на 8.5 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 2.25(-118) на Over. Ось є й Kibetchemu з -2.1% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Стівенейдж Боро (+133) для Home Draw Away. Очікувана користь - 13.3. Wilhelmine (-5.48% yield) ставить на Home Draw Away(+131) на Стівенейдж Боро. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 13.1.

Orythree
Orythree
Рейтинг: 475/1316
Yield: 0.03%
Over/Under 2.25
-118 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.50
Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 559/1316
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+133 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 709/1316
Yield: -5.48%
Home Draw Away
+131 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.10

Прогнози JohnnyBet на Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Orythree з показником ІРК 3.95 ставляє 10 на Over/Under 2.25 з коефіцієнтом -118 на Over, що дає 8.5 можливого прибутку. Kibetchemu (ODI: -41.24) прогнозує, щоби отримати 13.3 користі, ставляючи 10 на ставку Стівенейдж Боро (+133) в Home Draw Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -3109.0) - Wilhelmine, вибрав Home Draw Away за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають +131 на Стівенейдж Боро. Потенційна користь - 13.1.

Orythree
Orythree
Рейтинг: 242/1316
ІРК: 3.95
Over/Under 2.25
-118 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.50
Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1403/1316
ІРК: -41.24
Home Draw Away
+133 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1461/1316
ІРК: -3109.0
Home Draw Away
+131 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.10

Найкращі поради ШІ для Стівенейдж Боро vs Донкастер Роверз

Який результат матчу Стівенейдж Боро проти Донкастер Роверз прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 2.25, з коефіцієнтом -118, та ставкою 10, від Orythree. Ставка на Стівенейдж Боро (+133) у ринку Home Draw Away з коефіцієнтом 10 від Kibetchemu – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Стівенейдж Боро у ринку Home Draw Away, на яку Wilhelmine ставляє 10 по ставці +131.

Over/Under 2.25
-118 for Over
10/10
Можл. прибуток 8.50
Home Draw Away
+133 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.30
Home Draw Away
+131 for Стівенейдж Боро
10/10
Можл. прибуток 13.10

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Стівенейдж Боро - Донкастер Роверз. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Стівенейдж Боро (odds of +133). Проте, на перемогу Донкастер Роверз (+200) ставлять 0%, та 0% на гру внічию (+228).

1 100%
X 0%
2 0%

Стівенейдж Боро vs Донкастер Роверз Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -118 на Over (Over/Under 2.25)
Прогноз 2:
Ставки +133 на Стівенейдж Боро (Home Draw Away)
Грай відповідально