25.09.2026 14:00 • Germany • BBL 2026/2027

С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург Прогнози та Поради

С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург відбудеться 25.09.2026 о 14:00.

С Олівер Вюрцбург Баскетс
—
ЕВЕ Баскетс Ольденбург

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші С Олівер Вюрцбург Баскетс vs ЕВЕ Баскетс Ольденбург прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Away на С Олівер Вюрцбург Баскетс, з коефіцієнтом -208. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Away
С Олівер Вюрцбург Баскетс
100%
1 з 1 каперів
Over/Under 158.5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Quqi (1747 в загальному рейтингу) прогнозує 6.7 користі, ставлячи 10 на Over/Under 158.5 на Over (-149).

Quqi
Quqi
Рейтинг: 1747/1666
Прибуток: -1653.43
Over/Under 158.5
-149 for Over
10/10
Можл. прибуток 6.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 1747/1666
Прибуток: -1653.43
Home Away
-208 for С Олівер Вюрцбург Баскетс
10/10
Можл. прибуток 4.80

Поради ставок JohnnyBet на С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Quqi (yield якого становить -7.19%), очікує на 6.7 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 158.5(-149) на Over.

Quqi
Quqi
Рейтинг: 970/1666
Yield: -7.19%
Over/Under 158.5
-149 for Over
10/10
Можл. прибуток 6.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 970/1666
Yield: -7.19%
Home Away
-208 for С Олівер Вюрцбург Баскетс
10/10
Можл. прибуток 4.80

Прогнози JohnnyBet на С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Quqi з показником ІРК -5.71 ставляє 10 на Over/Under 158.5 з коефіцієнтом -149 на Over, що дає 6.7 можливого прибутку.

Quqi
Quqi
Рейтинг: 1497/1666
ІРК: -5.71
Over/Under 158.5
-149 for Over
10/10
Можл. прибуток 6.70
Quqi
Quqi
Рейтинг: 1497/1666
ІРК: -5.71
Home Away
-208 for С Олівер Вюрцбург Баскетс
10/10
Можл. прибуток 4.80

Найкращі поради ШІ для С Олівер Вюрцбург Баскетс vs ЕВЕ Баскетс Ольденбург

Який результат матчу С Олівер Вюрцбург Баскетс проти ЕВЕ Баскетс Ольденбург прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 158.5, з коефіцієнтом -149, та ставкою 10, від Quqi.

Over/Under 158.5
-149 for Over
10/10
Можл. прибуток 6.70
Home Away
-208 for С Олівер Вюрцбург Баскетс
10/10
Можл. прибуток 4.80

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу С Олівер Вюрцбург Баскетс - ЕВЕ Баскетс Ольденбург. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога С Олівер Вюрцбург Баскетс (odds of -208). Перемога команди ЕВЕ Баскетс Ольденбург (+179) зібрала 0% голосів.

1 100%
2 0%

С Олівер Вюрцбург Баскетс vs ЕВЕ Баскетс Ольденбург Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -208 на С Олівер Вюрцбург Баскетс (Home Away)
Прогноз 2:
Ставки -149 на Over (Over/Under 158.5)
Грай відповідально