29.08.2026 07:30 England League Two 2026/2027

Порт Вейл - Крю Александра Прогнози та Поради

Порт Вейл - Крю Александра відбудеться 29.08.2026 о 07:30.

Port Vale
Порт Вейл
Crewe Alexandra
Крю Александра

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Порт Вейл vs Крю Александра прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Крю Александра, з коефіцієнтом +204. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Крю Александра
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Порт Вейл - Крю Александра відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Kibetchemu (1118 в загальному рейтингу) прогнозує 16.32 користі, ставлячи 8 на Home Draw Away на Крю Александра (+204).

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1118/1305
Прибуток: -79.22
Home Draw Away
+204 for Крю Александра
8/10
Можл. прибуток 16.32

Поради ставок JohnnyBet на Порт Вейл - Крю Александра щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Kibetchemu (yield якого становить -2.1%), очікує на 16.32 можливого прибутку, ставляючи 8 на Home Draw Away(+204) на Крю Александра.

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 559/1305
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+204 for Крю Александра
8/10
Можл. прибуток 16.32

Прогнози JohnnyBet на Порт Вейл - Крю Александра від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Kibetchemu з показником ІРК -41.24 ставляє 8 на Home Draw Away з коефіцієнтом +204 на Крю Александра, що дає 16.32 можливого прибутку.

Kibetchemu
Kibetchemu
Рейтинг: 1403/1305
ІРК: -41.24
Home Draw Away
+204 for Крю Александра
8/10
Можл. прибуток 16.32

Найкращі поради ШІ для Порт Вейл vs Крю Александра

Який результат матчу Порт Вейл проти Крю Александра прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Крю Александра у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +204, та ставкою 8, від Kibetchemu.

Home Draw Away
+204 for Крю Александра
8/10
Можл. прибуток 16.32

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Порт Вейл - Крю Александра. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Крю Александра (odds of +204). Перемога команди Порт Вейл (+116) зібрала 0% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0% (+238).

1 0%
X 0%
2 100%

Порт Вейл vs Крю Александра Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +204 на Крю Александра (Home Draw Away)
Грай відповідально