23.10.2026 11:00 • Bulgaria • Vtora Liga 2026/2027

ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново Прогнози та Поради

ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново відбудеться 23.10.2026 о 11:00.

PFC Spartak Pleven
ПФК Спартак Плевен
—
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Етър Велико Тирново

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші ПФК Спартак Плевен vs Етър Велико Тирново прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Етър Велико Тирново, з коефіцієнтом +120. Її вибрало 1 з 1 користувачів. Інша поширена лінія ставок - Draw No Bet на Етър Велико Тирново з коефіцієнтом (odds of -2000), вказана 100% користувачам.

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 2.25
Over
100%
1 з 1 каперів
Home Draw Away
Етър Велико Тирново
100%
1 з 1 каперів
Draw No Bet
Етър Велико Тирново
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - GOJINDOLAC (1559 в загальному рейтингу) прогнозує 4.4 користі, ставлячи 10 на Over/Under 2.25 на Over (-227). З іншого боку, nor4etod, який займає 2007 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +120 на Етър Велико Тирново (Home Draw Away), даючи 10 з можливим прибутком 12.0. Третій за прибутковістю капер (2068 в актуальному рейтингу) - abreujg78, сподівається на прибуток 0.5, ставляючи 10 на Draw No Bet з коефіцієнтом -2000 на користь Етър Велико Тирново.

GOJINDOLAC
GOJINDOLAC
Рейтинг: 1559/1959
Прибуток: -97.89
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.40
nor4etod
nor4etod
Рейтинг: 2007/1959
Прибуток: -1197.4
Home Draw Away
+120 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 12.00
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2068/1959
Прибуток: -39203.9
Draw No Bet
-2000 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 0.50

Поради ставок JohnnyBet на ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то GOJINDOLAC (yield якого становить -1.21%), очікує на 4.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 2.25(-227) на Over. Ось є й nor4etod з -6.75% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - Етър Велико Тирново (+120) для Home Draw Away. Очікувана користь - 12.0. abreujg78 (-17.82% yield) ставить на Draw No Bet(-2000) на Етър Велико Тирново. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 0.5.

GOJINDOLAC
GOJINDOLAC
Рейтинг: 707/1959
Yield: -1.21%
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.40
nor4etod
nor4etod
Рейтинг: 1118/1959
Yield: -6.75%
Home Draw Away
+120 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 12.00
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1486/1959
Yield: -17.82%
Draw No Bet
-2000 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 0.50

Прогнози JohnnyBet на ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! GOJINDOLAC з показником ІРК 29.87 ставляє 10 на Over/Under 2.25 з коефіцієнтом -227 на Over, що дає 4.4 можливого прибутку. nor4etod (ODI: -63.42) прогнозує, щоби отримати 12.0 користі, ставляючи 10 на ставку Етър Велико Тирново (+120) в Home Draw Away. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -45442.1) - abreujg78, вибрав Draw No Bet за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають -2000 на Етър Велико Тирново. Потенційна користь - 0.5.

GOJINDOLAC
GOJINDOLAC
Рейтинг: 142/1959
ІРК: 29.87
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.40
nor4etod
nor4etod
Рейтинг: 1969/1959
ІРК: -63.42
Home Draw Away
+120 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 12.00
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 2065/1959
ІРК: -45442.1
Draw No Bet
-2000 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 0.50

Найкращі поради ШІ для ПФК Спартак Плевен vs Етър Велико Тирново

Який результат матчу ПФК Спартак Плевен проти Етър Велико Тирново прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 2.25, з коефіцієнтом -227, та ставкою 10, від GOJINDOLAC. Ставка на Етър Велико Тирново (+120) у ринку Home Draw Away з коефіцієнтом 10 від nor4etod – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Етър Велико Тирново у ринку Draw No Bet, на яку abreujg78 ставляє 10 по ставці -2000.

Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Можл. прибуток 4.40
Home Draw Away
+120 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 12.00
Draw No Bet
-2000 for Етър Велико Тирново
10/10
Можл. прибуток 0.50

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу ПФК Спартак Плевен - Етър Велико Тирново. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Етър Велико Тирново (odds of +120). Перемога команди ПФК Спартак Плевен (+156) зібрала 0% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0% (+238).

1 0%
X 0%
2 100%

ПФК Спартак Плевен vs Етър Велико Тирново Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -227 на Over (Over/Under 2.25)
Прогноз 2:
Ставки +120 на Етър Велико Тирново (Home Draw Away)
Грай відповідально