26.09.2026 10:00 • England • National League N/S 2026

Мертир Таун - Марін Прогнози та Поради

Мертир Таун - Марін відбудеться 26.09.2026 о 10:00.

Merthyr Town
Мертир Таун
—
Marine
Марін

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Мертир Таун vs Марін прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Марін, з коефіцієнтом +266. Її вибрало 2 з 4 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Марін
50%
2 з 4 каперів
Over/Under 3.5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Мертир Таун - Марін відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Blaze01 (144 в загальному рейтингу) прогнозує 10.64 користі, ставлячи 4 на Home Draw Away на Марін (+266). З іншого боку, CaseNN, який займає 156 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -106 на Мертир Таун (Home Draw Away), даючи 10 з можливим прибутком 9.4. Третій за прибутковістю капер (1571 в актуальному рейтингу) - GAZZAWILLIAMS54, сподівається на прибуток 10.62, ставляючи 6 на Over/Under 3.5 з коефіцієнтом +177 на користь Over.

Blaze01
Рейтинг: 144/1679
Прибуток: 43.51
Home Draw Away
+266 for Марін
4/10
Можл. прибуток 10.64
CaseNN
Рейтинг: 156/1679
Прибуток: 40.24
Home Draw Away
-106 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.40
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Рейтинг: 1571/1679
Прибуток: -286.85
Over/Under 3.5
+177 for Over
6/10
Можл. прибуток 10.62
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1790/1679
Прибуток: -6931.58
Home Draw Away
-108 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.30
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1791/1679
Прибуток: -27207.1
Home Draw Away
+266 for Марін
8/10
Можл. прибуток 21.28

Поради ставок JohnnyBet на Мертир Таун - Марін щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то CaseNN (yield якого становить 14.58%), очікує на 9.4 можливого прибутку, ставляючи 10 на Home Draw Away(-106) на Мертир Таун. Ось є й Blaze01 з 1.46% yieldу. Його прогноз за ставкою 4 - Марін (+266) для Home Draw Away. Очікувана користь - 10.64. GAZZAWILLIAMS54 (-3.15% yield) ставить на Over/Under 3.5(+177) на Over. Його ставка становить 6, а можливий прибуток може становити 10.62.

CaseNN
Рейтинг: 253/1679
Yield: 14.58%
Home Draw Away
-106 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.40
Blaze01
Рейтинг: 490/1679
Yield: 1.46%
Home Draw Away
+266 for Марін
4/10
Можл. прибуток 10.64
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Рейтинг: 714/1679
Yield: -3.15%
Over/Under 3.5
+177 for Over
6/10
Можл. прибуток 10.62
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 957/1679
Yield: -6.92%
Home Draw Away
-108 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.30
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1292/1679
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+266 for Марін
8/10
Можл. прибуток 21.28

Прогнози JohnnyBet на Мертир Таун - Марін від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! CaseNN з показником ІРК -0.8 ставляє 10 на Home Draw Away з коефіцієнтом -106 на Мертир Таун, що дає 9.4 можливого прибутку. GAZZAWILLIAMS54 (ODI: -8.38) прогнозує, щоби отримати 10.62 користі, ставляючи 6 на ставку Over (+177) в Over/Under 3.5. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -10.66) - Blaze01, вибрав Home Draw Away за коефіцієнтом 4, у ставках, що досягають +266 на Марін. Потенційна користь - 10.64.

CaseNN
Рейтинг: 1280/1679
ІРК: -0.8
Home Draw Away
-106 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.40
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Рейтинг: 1551/1679
ІРК: -8.38
Over/Under 3.5
+177 for Over
6/10
Можл. прибуток 10.62
Blaze01
Рейтинг: 1588/1679
ІРК: -10.66
Home Draw Away
+266 for Марін
4/10
Можл. прибуток 10.64
Wilhelmine
Wilhelmine
Рейтинг: 1788/1679
ІРК: -9290.53
Home Draw Away
-108 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.30
abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1789/1679
ІРК: -30811.4
Home Draw Away
+266 for Марін
8/10
Можл. прибуток 21.28

Найкращі поради ШІ для Мертир Таун vs Марін

Який результат матчу Мертир Таун проти Марін прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Марін у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +266, та ставкою 4, від Blaze01. Ставка на Мертир Таун (-106) у ринку Home Draw Away з коефіцієнтом 10 від CaseNN – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – Over у ринку Over/Under 3.5, на яку GAZZAWILLIAMS54 ставляє 6 по ставці +177.

Home Draw Away
+266 for Марін
4/10
Можл. прибуток 10.64
Home Draw Away
-106 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.40
Over/Under 3.5
+177 for Over
6/10
Можл. прибуток 10.62
Home Draw Away
-108 for Мертир Таун
10/10
Можл. прибуток 9.30
Home Draw Away
+266 for Марін
8/10
Можл. прибуток 21.28

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Мертир Таун - Марін. Найпоширенішою ставкою, з 50% з усіх голосів, є перемога Марін (odds of +266). Перемога команди Мертир Таун (-108) зібрала 50% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0% (+271).

1 50%
X 0%
2 50%

Мертир Таун vs Марін Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +266 на Марін (Home Draw Away)
Прогноз 2:
Ставки +177 на Over (Over/Under 3.5)
Грай відповідально