30.08.2026 10:00 Sweden Division 1 2026

Лахольмс ФК - Аріана ФК Прогнози та Поради

Лахольмс ФК - Аріана ФК відбудеться 30.08.2026 о 10:00.

Laholms FK
Лахольмс ФК
Ariana FC
Аріана ФК

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Лахольмс ФК - Аріана ФК відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - Onze11 (1069 в загальному рейтингу) прогнозує 34.68 користі, ставлячи 6 на Over/Under 5 на Over (+578).

Onze11
Onze11
Рейтинг: 1069/1330
Прибуток: -56.86
Over/Under 5
+578 for Over
6/10
Можл. прибуток 34.68

Поради ставок JohnnyBet на Лахольмс ФК - Аріана ФК щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то Onze11 (yield якого становить -0.91%), очікує на 34.68 можливого прибутку, ставляючи 6 на Over/Under 5(+578) на Over.

Onze11
Onze11
Рейтинг: 510/1330
Yield: -0.91%
Over/Under 5
+578 for Over
6/10
Можл. прибуток 34.68

Прогнози JohnnyBet на Лахольмс ФК - Аріана ФК від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Onze11 з показником ІРК 271.72 ставляє 6 на Over/Under 5 з коефіцієнтом +578 на Over, що дає 34.68 можливого прибутку.

Onze11
Onze11
Рейтинг: 25/1330
ІРК: 271.72
Over/Under 5
+578 for Over
6/10
Можл. прибуток 34.68

Найкращі поради ШІ для Лахольмс ФК vs Аріана ФК

Який результат матчу Лахольмс ФК проти Аріана ФК прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 5, з коефіцієнтом +578, та ставкою 6, від Onze11.

Over/Under 5
+578 for Over
6/10
Можл. прибуток 34.68

Лахольмс ФК vs Аріана ФК Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +578 на Over (Over/Under 5)
Грай відповідально