26.09.2026 08:00 • Norway • 2. Division 2026

Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі Прогнози та Поради

Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі відбудеться 26.09.2026 о 08:00.

Kjelsas Oslo
Шельос Осло
—
Follo Fotball Ski
Фулло Фотболл Скі

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Шельос Осло vs Фулло Фотболл Скі прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away на Фулло Фотболл Скі, з коефіцієнтом +760. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away
Фулло Фотболл Скі
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - abreujg78 (1791 в загальному рейтингу) прогнозує 45.6 користі, ставлячи 6 на Home Draw Away на Фулло Фотболл Скі (+760).

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1791/1673
Прибуток: -27207.1
Home Draw Away
+760 for Фулло Фотболл Скі
6/10
Можл. прибуток 45.60

Поради ставок JohnnyBet на Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то abreujg78 (yield якого становить -18.71%), очікує на 45.6 можливого прибутку, ставляючи 6 на Home Draw Away(+760) на Фулло Фотболл Скі.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1292/1673
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+760 for Фулло Фотболл Скі
6/10
Можл. прибуток 45.60

Прогнози JohnnyBet на Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! abreujg78 з показником ІРК -30811.4 ставляє 6 на Home Draw Away з коефіцієнтом +760 на Фулло Фотболл Скі, що дає 45.6 можливого прибутку.

abreujg78
abreujg78
Рейтинг: 1789/1673
ІРК: -30811.4
Home Draw Away
+760 for Фулло Фотболл Скі
6/10
Можл. прибуток 45.60

Найкращі поради ШІ для Шельос Осло vs Фулло Фотболл Скі

Який результат матчу Шельос Осло проти Фулло Фотболл Скі прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Фулло Фотболл Скі у ринку Home Draw Away, з коефіцієнтом +760, та ставкою 6, від abreujg78.

Home Draw Away
+760 for Фулло Фотболл Скі
6/10
Можл. прибуток 45.60

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Шельос Осло - Фулло Фотболл Скі. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Фулло Фотболл Скі (odds of +760). Перемога команди Шельос Осло (-476) зібрала 0% голосів, під час коли гра внічию зібрала 0% (+589).

1 0%
X 0%
2 100%

Шельос Осло vs Фулло Фотболл Скі Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +760 на Фулло Фотболл Скі (Home Draw Away)
Грай відповідально