24.10.2026 01:00 • Republic of Korea • K-League 2 2026

Чоннам Дрегонс - Тегу ФК Прогнози та Поради

Чоннам Дрегонс - Тегу ФК відбудеться 24.10.2026 о 01:00.

Jeonnam Dragons
Чоннам Дрегонс
—
Daegu FC
Тегу ФК

На що робити ставки?

Найпопулярніші види ставок:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Чоннам Дрегонс - Тегу ФК відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - mich81 (2066 в загальному рейтингу) прогнозує 5.1 користі, ставлячи 10 на Over/Under 2.5 на Over (-196).

mich81
mich81
Рейтинг: 2066/1963
Прибуток: -5021.43
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.10

Поради ставок JohnnyBet на Чоннам Дрегонс - Тегу ФК щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то mich81 (yield якого становить -4.62%), очікує на 5.1 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 2.5(-196) на Over.

mich81
mich81
Рейтинг: 975/1963
Yield: -4.62%
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.10

Прогнози JohnnyBet на Чоннам Дрегонс - Тегу ФК від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! mich81 з показником ІРК 445.52 ставляє 10 на Over/Under 2.5 з коефіцієнтом -196 на Over, що дає 5.1 можливого прибутку.

mich81
mich81
Рейтинг: 21/1963
ІРК: 445.52
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.10

Найкращі поради ШІ для Чоннам Дрегонс vs Тегу ФК

Який результат матчу Чоннам Дрегонс проти Тегу ФК прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Over у ринку Over/Under 2.5, з коефіцієнтом -196, та ставкою 10, від mich81.

Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Можл. прибуток 5.10

Чоннам Дрегонс vs Тегу ФК Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -196 на Over (Over/Under 2.5)
Грай відповідально