01.08.2026 06:00 World LCK Rounds 3-4 2026

Gen.G Esports - Dplus KIA Прогнози та Поради

Gen.G Esports - Dplus KIA відбудеться 01.08.2026 о 06:00.

Gen.G Esports
Dplus KIA

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Gen.G Esports vs Dplus KIA прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Winner на Gen.G Esports, з коефіцієнтом -179. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Winner
Gen.G Esports
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Gen.G Esports - Dplus KIA відносно прибутків капера

Winner
-179 for Gen.G Esports
10/10
Можл. прибуток 5.60

Поради ставок JohnnyBet на Gen.G Esports - Dplus KIA щодо yield капера

Winner
-179 for Gen.G Esports
10/10
Можл. прибуток 5.60

Прогнози JohnnyBet на Gen.G Esports - Dplus KIA від каперів ІРК

Winner
-179 for Gen.G Esports
10/10
Можл. прибуток 5.60

Типи з анализами для Gen.G Esports - Dplus KIA

Winner
-179 for Gen.G Esports
10/10
Можл. прибуток 5.60
Gen.G gagnera sans doute assez facilement aujourd’hui. Je pense que le score de 2 a 0. Ils dominent Dplus KIA depuis longtemps en plus : Avec 17 victoires sur les 20 derniers matchs. Score récent très clair de 2/0. Gen.G est juste trop fort pour ce match déséquilibré. Côte hyper intéressante. A près de 1,56

Найкращі поради ШІ для Gen.G Esports vs Dplus KIA

Який результат матчу Gen.G Esports проти Dplus KIA прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Gen.G Esports у ринку Winner, з коефіцієнтом -179, та ставкою 10, від Fmd1414.

Winner
-179 for Gen.G Esports
10/10
Можл. прибуток 5.60

Gen.G Esports vs Dplus KIA Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -179 на Gen.G Esports (Winner)
Грай відповідально