15.05.2026 12:30 Lithuania I Lyga 2026

ФК Гарлява - Кауно Жальгіріс II Прогнози та Поради

ФК Гарлява - Кауно Жальгіріс II відбудеться 15.05.2026 о 12:30.

FC Garliava
ФК Гарлява
Kauno Zalgiris II
Кауно Жальгіріс II

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші ФК Гарлява vs Кауно Жальгіріс II прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Home Draw Away, 1st Half на ФК Гарлява, з коефіцієнтом -147. Її вибрало 1 з 1 користувачів.

Найпопулярніші види ставок:

Home Draw Away, 1st Half
ФК Гарлява
100%
1 з 1 каперів
Over/Under 3
Under
100%
1 з 1 каперів
Over/Under 2
Over
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на ФК Гарлява - Кауно Жальгіріс II відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - 6six (111 в загальному рейтингу) прогнозує 9.0 користі, ставлячи 10 на Over/Under 3 на Under (-111). З іншого боку, CHFX1 , який займає 255 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом -500 на Over (Over/Under 2), даючи 10 з можливим прибутком 2.0. Третій за прибутковістю капер (1023 в актуальному рейтингу) - Roan87, сподівається на прибуток 6.8, ставляючи 10 на Home Draw Away, 1st Half з коефіцієнтом -147 на користь ФК Гарлява.

6six
6six
Рейтинг: 111/4002
Прибуток: 73.05
Over/Under 3
-111 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.00
CHFX1
Рейтинг: 255/4002
Прибуток: 34.23
Over/Under 2
-500 for Over
10/10
Можл. прибуток 2.00
Roan87
Рейтинг: 1023/4002
Прибуток: 3.2
Home Draw Away, 1st Half
-147 for ФК Гарлява
10/10
Можл. прибуток 6.80

Поради ставок JohnnyBet на ФК Гарлява - Кауно Жальгіріс II щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то 6six (yield якого становить 1.14%), очікує на 9.0 можливого прибутку, ставляючи 10 на Over/Under 3(-111) на Under. Ось є й Roan87 з 0.86% yieldу. Його прогноз за ставкою 10 - ФК Гарлява (-147) для Home Draw Away, 1st Half. Очікувана користь - 6.8. CHFX1 (0.81% yield) ставить на Over/Under 2(-500) на Over. Його ставка становить 10, а можливий прибуток може становити 2.0.

6six
6six
Рейтинг: 1199/4002
Yield: 1.14%
Over/Under 3
-111 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.00
Roan87
Рейтинг: 1221/4002
Yield: 0.86%
Home Draw Away, 1st Half
-147 for ФК Гарлява
10/10
Можл. прибуток 6.80
CHFX1
Рейтинг: 1223/4002
Yield: 0.81%
Over/Under 2
-500 for Over
10/10
Можл. прибуток 2.00

Прогнози JohnnyBet на ФК Гарлява - Кауно Жальгіріс II від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! Roan87 з показником ІРК 0.22 ставляє 10 на Home Draw Away, 1st Half з коефіцієнтом -147 на ФК Гарлява, що дає 6.8 можливого прибутку. CHFX1 (ODI: -7.59) прогнозує, щоби отримати 2.0 користі, ставляючи 10 на ставку Over (-500) в Over/Under 2. Третій у кінцевому рейтингу ODI (ODI: -9.05) - 6six, вибрав Over/Under 3 за коефіцієнтом 10, у ставках, що досягають -111 на Under. Потенційна користь - 9.0.

Roan87
Рейтинг: 1169/4002
ІРК: 0.22
Home Draw Away, 1st Half
-147 for ФК Гарлява
10/10
Можл. прибуток 6.80
CHFX1
Рейтинг: 3628/4002
ІРК: -7.59
Over/Under 2
-500 for Over
10/10
Можл. прибуток 2.00
6six
6six
Рейтинг: 3672/4002
ІРК: -9.05
Over/Under 3
-111 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.00

Найкращі поради ШІ для ФК Гарлява vs Кауно Жальгіріс II

Який результат матчу ФК Гарлява проти Кауно Жальгіріс II прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Under у ринку Over/Under 3, з коефіцієнтом -111, та ставкою 10, від 6six. Ставка на Over (-500) у ринку Over/Under 2 з коефіцієнтом 10 від CHFX1 – ще один фаворит ШІ. Третя найбільш ймовірна виграшна ставка за алгоритмом – ФК Гарлява у ринку Home Draw Away, 1st Half, на яку Roan87 ставляє 10 по ставці -147.

Over/Under 3
-111 for Under
10/10
Можл. прибуток 9.00
Over/Under 2
-500 for Over
10/10
Можл. прибуток 2.00
Home Draw Away, 1st Half
-147 for ФК Гарлява
10/10
Можл. прибуток 6.80

ФК Гарлява vs Кауно Жальгіріс II Прогнози

Прогноз 1:
Ставки -111 на Under (Over/Under 3)
Прогноз 2:
Ставки -147 на ФК Гарлява (Home Draw Away, 1st Half)
Грай відповідально