23.10.2026 07:00 • China • WTA Ningbo 2026

Олена Рибакіна - Катаржина Кава Прогнози та Поради

Олена Рибакіна - Катаржина Кава відбудеться 23.10.2026 о 07:00.

Олена Рибакіна
—
Катаржина Кава

На що робити ставки?

Дізнайтеся найновіші Олена Рибакіна vs Катаржина Кава прогнози та букмекерські ставки, вибрані каперами JohnnyBet. Одна з найпоширеніших ставок - Game Asian Handicap (-6.5) на Катаржина Кава (+6.5), з коефіцієнтом +131. Її вибрало 1 з 1 користувачів. Інша поширена лінія ставок - Home Away на Катаржина Кава з коефіцієнтом (odds of +1188), вказана 100% користувачам.

Найпопулярніші види ставок:

Game Asian Handicap (-6.5)
Катаржина Кава (+6.5)
100%
1 з 1 каперів
Home Away
Катаржина Кава
100%
1 з 1 каперів

Поради ставок JohnnyBet на Олена Рибакіна - Катаржина Кава відносно прибутків капера

Найбільш прибутковий капер даної події - FutbolMaestro (1769 в загальному рейтингу) прогнозує 13.1 користі, ставлячи 10 на Game Asian Handicap (-6.5) на Катаржина Кава (+6.5) (+131). З іншого боку, supcio, який займає 2040 в рейтингу, ставляє з коефіцієнтом +1188 на Катаржина Кава (Home Away), даючи 4 з можливим прибутком 47.52.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Рейтинг: 1769/1951
Прибуток: -250.35
Game Asian Handicap (-6.5)
+131 for Катаржина Кава (+6.5)
10/10
Можл. прибуток 13.10
supcio
supcio
Рейтинг: 2040/1951
Прибуток: -3445.01
Home Away
+1188 for Катаржина Кава
4/10
Можл. прибуток 47.52

Поради ставок JohnnyBet на Олена Рибакіна - Катаржина Кава щодо yield капера

Якщо надаєте перевагу показнику yield, а не потенційному прибутку, то FutbolMaestro (yield якого становить -6.16%), очікує на 13.1 можливого прибутку, ставляючи 10 на Game Asian Handicap (-6.5)(+131) на Катаржина Кава (+6.5). Ось є й supcio з -8.7% yieldу. Його прогноз за ставкою 4 - Катаржина Кава (+1188) для Home Away. Очікувана користь - 47.52.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Рейтинг: 1070/1951
Yield: -6.16%
Game Asian Handicap (-6.5)
+131 for Катаржина Кава (+6.5)
10/10
Можл. прибуток 13.10
supcio
supcio
Рейтинг: 1209/1951
Yield: -8.7%
Home Away
+1188 for Катаржина Кава
4/10
Можл. прибуток 47.52

Прогнози JohnnyBet на Олена Рибакіна - Катаржина Кава від каперів ІРК

Ось капери, які вміють знайти найкращий valuebet! FutbolMaestro з показником ІРК 53.08 ставляє 10 на Game Asian Handicap (-6.5) з коефіцієнтом +131 на Катаржина Кава (+6.5), що дає 13.1 можливого прибутку. supcio (ODI: -1836.7) прогнозує, щоби отримати 47.52 користі, ставляючи 4 на ставку Катаржина Кава (+1188) в Home Away.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Рейтинг: 93/1951
ІРК: 53.08
Game Asian Handicap (-6.5)
+131 for Катаржина Кава (+6.5)
10/10
Можл. прибуток 13.10
supcio
supcio
Рейтинг: 2035/1951
ІРК: -1836.7
Home Away
+1188 for Катаржина Кава
4/10
Можл. прибуток 47.52

Найкращі поради ШІ для Олена Рибакіна vs Катаржина Кава

Який результат матчу Олена Рибакіна проти Катаржина Кава прогнозує штучний інтелект? ШІ підрахував, що найбільш ймовірний результат – ставка на Катаржина Кава (+6.5) у ринку Game Asian Handicap (-6.5), з коефіцієнтом +131, та ставкою 10, від FutbolMaestro. Ставка на Катаржина Кава (+1188) у ринку Home Away з коефіцієнтом 4 від supcio – ще один фаворит ШІ.

Game Asian Handicap (-6.5)
+131 for Катаржина Кава (+6.5)
10/10
Можл. прибуток 13.10
Home Away
+1188 for Катаржина Кава
4/10
Можл. прибуток 47.52

Наші капери заговорили!

Спільнота JohnnyBet уже спрогнозувала результат матчу Олена Рибакіна - Катаржина Кава. Найпоширенішою ставкою, з 100% з усіх голосів, є перемога Катаржина Кава (odds of +1188). Перемога команди Олена Рибакіна (-1667) зібрала 0% голосів.

1 0%
2 100%

Олена Рибакіна vs Катаржина Кава Прогнози

Прогноз 1:
Ставки +131 на Катаржина Кава (+6.5) (Game Asian Handicap (-6.5))
Прогноз 2:
Ставки +1188 на Катаржина Кава (Home Away)
Грай відповідально